Illuminatii vs Pestisorii

  • Autor subiect DeletedUser17189
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Stupefy v.2

Stie Tot
WOW ce player

apar din senin 43k puncte :)) ori a atacat ghita ?
smiley-emoticons-bussi2.gif


Vezi atașament 4562
mai taci in plm picabot, este visul lui de cand era copil.. sa iasa pe locul 1 la luptatori, dc esti magar? ajuta-l
hai sa-l ajutam toti
astept mesaj pe joc unde sa te atac
 

Lord Smaug

Stie Tot
tu esti la marginea hartii si te bati cu dormezele. ce rost are sa vin acolo? hai tu in centrul hartii. e lume cu dominatie, nu e lume de mers pe m56...
Sunt unde m-a dat cand am intrat, ca n-am avut link, te caci atata pe tine ce rost sa vii, ai zis ca ai nevoie de o ferma, ori vii si ma violezi ori esti o pizda, suntem in aceeasi mare doar(55)
 

*cosminiq98

Membru activ
Sunt unde m-a dat cand am intrat, ca n-am avut link, te caci atata pe tine ce rost sa vii, ai zis ca ai nevoie de o ferma, ori vii si ma violezi ori esti o pizda, suntem in aceeasi mare doar(55)
Am zis ca am nevoie de o ferma, dar in acelasi timp te-am intrebat in ce zona esti! Esti pe m55, dar la peste 6 ore cu nava...Eu ma bat pentru castigarea lumii, tu te bati sa ajungi pe m56
O seara buna iti doresc!
 

Lord Smaug

Stie Tot
Am zis ca am nevoie de o ferma, dar in acelasi timp te-am intrebat in ce zona esti! Esti pe m55, dar la peste 6 ore cu nava...Eu ma bat pentru castigarea lumii, tu te bati sa ajungi pe m56
O seara buna iti doresc!
Iti doresc multa muie, daca erai baiat veneai dupa ce ai zis ca ai nevoie de o ferma, dar ai doar pizda in pantaloni
 

*cosminiq98

Membru activ
Iti doresc multa muie, daca erai baiat veneai dupa ce ai zis ca ai nevoie de o ferma, dar ai doar pizda in pantaloni
Normal ca tu veneai. Ca esti bombardier si na, nu stii cu ce se mananca o lume dusa pana la final. Eu ti-am vorbit frumos. Nu era cazul sa dai dovada de prostie si lipsa de educatie.
 

Lord Smaug

Stie Tot
Normal ca tu veneai. Ca esti bombardier si na, nu stii cu ce se mananca o lume dusa pana la final. Eu ti-am vorbit frumos. Nu era cazul sa dai dovada de prostie si lipsa de educatie.
Ba tu ai lansat provocarea, eu eram deja acolo cu protectia scoasa, erau locuri libere pe insula deci puteai sa colonizezi si iti dadea oras de 2-3k deja la cate puncte ai, te caci pe tine atat, e tot m55, plangi in pumni cand credeai ca te las sa comentezi ampulea doar pentru ca ai fost si tu de decor unde am jucat eu si am carat in spate alianta, ia vezi-ti de lungul nasului
 

*cosminiq98

Membru activ
Ba tu ai lansat provocarea, eu eram deja acolo cu protectia scoasa, erau locuri libere pe insula deci puteai sa colonizezi si iti dadea oras de 2-3k deja la cate puncte ai, te caci pe tine atat, e tot m55, plangi in pumni cand credeai ca te las sa comentezi ampulea doar pentru ca ai fost si tu de decor unde am jucat eu si am carat in spate alianta, ia vezi-ti de lungul nasului
Unde ai jucat tu si m-ai carat in spate, ma? Ai jucat in Demos in ultimii ani?!
 

Lord Smaug

Stie Tot
Unde ai jucat tu si m-ai carat in spate, ma? Ai jucat in Demos in ultimii ani?!
Cred ca mai era un fraier de cosmin tot cu acelasi nume care a jucat pe unde am fost, vad ca, cu cosminiq98 n-ai fost pe unde am jucat, deci era alt fraier
Oricum, indiferent de asta, tot latrii degeaba ca de muscat cred ca trimiti resurse ca sa nu te atace baietii =)))))
 

*cosminiq98

Membru activ
Cred ca mai era un fraier de cosmin tot cu acelasi nume care a jucat pe unde am fost, vad ca, cu cosminiq98 n-ai fost pe unde am jucat, deci era alt fraier
Oricum, indiferent de asta, tot latrii degeaba ca de muscat cred ca trimiti resurse ca sa nu te atace baietii =)))))
Pai ia si nu mai vorbi aiurea. Nu ma cunosti, nu te cunosc. Am zis si eu la misto de faza cu ferma. Legat de resurse trimise la baieti, ca nu ma ataca, cred ca top-ul 10 de la luptatori iti raspunde la intrebare. O duminica frumoasa iti doresc!
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))) nu l mai baga cosmine in seama pe bombardierul asta ca pe ultima lume unde a fost si demosul saracul a cedat orasele=))))) cauta doar atentie moca=)))) ce e david ce e el=)))) acelas rahat=)))) aceiasi slabani=)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus