Idee care va revolutiona Grepolis-ul! :))

DeletedUser13231

Guest
http://prntscr.com/7aqc8j

Toata ideea mea e in link-ul acesta, deoarece am trimis ticket si am primit raspuns sa postez aici.

esti sigur de "revolutionarea"grepolisului?

1. imi pare rau sa te anunt dar au existat lumi de mare viteza pe grepolis, asa ca nu stiu cum ai putea "revolutiona" grepolisul

aceste lumi de joc au fost deschise pentru perioade scurte de timp

2. sper sa nu gresesc dar si versiunea beta, unde jucatorii testeaza jocul, are o viteza destul de mare

cu parere de rau dar ideea ta e putin rasuflata:p
 

DeletedUser

Guest
Stiu ca exista lumi care au o viteza mai mare, dar eu ma refer sa fie mult, mult mai mare viteza si sa nu fie o lume normala ca celelalte, sa fie un fel de simulator incare sa poti face camere unde sa joci 1 vs 1 sau 2 vs 2 pentru a-ti testa abilitatile si pentru a te distra..
 

DeletedUser14105

Guest
Personal mi se pare o idee foarte frumoasa. Practic ce ai spus tu aici seamana mai mult cu o arena. Fiecare jucator are la dispozitie X ore timp in care trebuie sa se dezvolte si sa isi cucereasca inamicul. Asta bineinteles insemnand ca in 2 ore sa faci cat faci in 2 luni pe o lume normala :). Eu unul m-as distra pe o asemenea lume :D
 

DeletedUser2039

Guest
A salvat cineva partea editata pentru care a intrat rubb in vacanta ?
 

DeletedUser13482

Guest
am eu o idee care va revolutiona grepoisul...fara investitii prea mari in programare
minunile, sa aiba 20 niveluri, cate un nivel pentru fiecare slot de oras de pe o insula
fiecare nivel construit al unei minuni sa aduca aliantei ce detine minunea mici beneficii
pierderea unui oras pe insula cu minune va duce la demolarea unui nivel al minunii si pierderea beneficiilor aduse de minune
pentru castigarea unei lumi va fi necesara nu doar construirea tuturor minunilor, ci si pastrarea lor o anumita perioada de timp, minim o luna.
castigatorii unei lumi se vor putea inscrie pe o lume speciala, de viteza mare, deschisa la nivel international, anual iar castigatorii acelei lumi selecitve sa primeasca ceva premii...gen premium 1 an sau ceva de genul
 

DeletedUser16139

Guest
Lumea Achilles și Hyperborea când se vor încheia?
 

DeletedUser16139

Guest
Nu e corect când unii baga monede în joc și peste o zi au 10000 de puncte
Durează senatul la lv 10-11 vreo 2-3 ore
Ei baga monede și imediat
Era mai bine daca constructia era de vreo 40 minute
Când se termină protecția ești dus
 

DeletedUser8517

Guest
Se poate daca se doreste sa se aduca setarile in asa fel ca atunci cand iesi din protectie sa ai si tu ca player posibilitati de a avea orasul mai mare decat la ora actuala,dar asta depinde de cei care fac setarile jocului,eu cred ca e o posibilitate pentru a echilibra putin situatia de pe joc,care cam scartaie de ceva vreme.
 
Sus