Harti Delta

DeletedUser

Guest
Datorita pozitionarii aliantei Fear Factory fata de celalalte aliante,o harta care sa le cuprinda pe toate aliantele cerute de tine este imposibil de creat.
 

DeletedUser3337

Guest
pe mine ma interesa ce ai trecut u akolo centurioni,heven si fear cu albastru si restu de orasi din lex si aliati cu rosu
 

DeletedUser

Guest
Fii mai explicit(a) data viitoare.Nu este mare dificultate sa modifici "din vedere" harta.Nu are sens sa ai toate celalalte sute de aliante de pe Delta colorate pe harta.Gandeste-te ca unde nu se vede vreo culoare distincta exista aliante.
 

DeletedUser

Guest
daca nu e cu suparare.......as dori o harta cu puterile actuale de pe server :

Centurionii

Familia LEX

Familia HEAVEN

Familia Fear Factory


multumesc,
V
 

DeletedUser

Guest
GrepolisMaps,momentan singurul program care poate face harti pentru Grepolis,nu poate sa evidentieze toate aliantele.Imi cer scuze pentru acest inconvenient.
 

DeletedUser

Guest
de un an si ceva de cand a aparut grepolis astia de la innogames nu au fost in stare sa faca un program bun pentru realizat harti :(((

sa il copieze pe ala de la triburi.........
 

DeletedUser

Guest
de un an si ceva de cand a aparut grepolis astia de la innogames nu au fost in stare sa faca un program bun pentru realizat harti :(((

sa il copieze pe ala de la triburi.........

Din cate stiu,site-urile pt. harti sunt individuale,neapartinand InnoGames.
 

DeletedUser

Guest
Fami si mie o harta pt marea 53/54/63/64 in care sa apara Centurionii/LEX(2,3,4 le notezi pe toate cu o culoare)/Lex-North Star/Lex-Academy/Lex-North Star-Academy ca sa stiu cum ne pozitionam


mersi anticipat
 

DeletedUser

Guest
Nu mai trebuie am facuto singur
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
la ce iti trebuie frate harta????
iti zic eu ce e in zona aia voi aveti vre o 20 (maxim) de jucatori in S-V sunt centurionii, in S-E heaven IN V-N-E Pheonix + lex multumit acum???
 

DeletedUser

Guest
Ca sa styu exact cum stau lucrurile pe 64.Si mia placut descrierea ta.Asta stiam si eu ca in NE domina Lex in 54 centurionii etc..
 

DeletedUser

Guest
dak tot nu se ocupa nimeni ca hartile care se creeaza sunt de 2 bani la fel ca si sitemul am creeat eu o harta de 2 bani cu S-V lumii delta
hartadelta2.png
 

DeletedUser

Guest
Care vreti harti sa imi dati un msg......harti/dolar
ce vreti cum vreti
 
Sus