Hall of fame

  • Autor subiect DeletedUser2039
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
Respect Rainbow !Si voi reaminti si eu pe Posada,IAriba,Dorudor,Hanibal,MissBella,MataHari,Tiberiu10,etc,si realzez ca sunt f.multi...!realizez ca nu pot sa-i enumar pe toti cei care merita cu adevarat-din pct.meu de vedere,iertati-ma dragilor !sunteti toti in sufletul meu !.
Ai uitat de mine,"sa fi iubita":))
 

nicol 10

Stie Tot
RedCaliban; Ceferistul68; dorug; IonutPunk; bogdann45; Toni the God; schultz; Bamseadicc; OBBYWAN; alexei79; mans; 1969bas; Racnem; anuksunamun; balanpaul; marcelinoo; soko1; taelons; farmacistul; nicol 10; tonisebi; yuli famous; fratii prastie; tupa66; Dacul Bun; Ovidiu Visan; ReluMarian; ddbn; Cristianbogd; SAGITTUS; H.S.K.; Vand-Sunete; jochannes; sergix1; aurelian.miron; optimistul; andrada00; Morpheus Br; angi56; SANTU; stephaNNb; stiutor; Baratheon; sovagau; rovana; mirceaxy; matrix ro; Mr WrestleMania; pantofarul; eulescu;

Caini sunt ei :) familia mea ;) si nu sunt toti aici ;)
 

DeletedUser2039

Guest
1969bas nu mai joaca de prin 2014, iar atunci era nazgul.
 

DeletedUser2039

Guest
Stiu pentru ca si eu am fost nazgul si am jucat alaturi de el.
 

DeletedUser7851

Guest
poate ca ar fi fost frumos sa ne amintim si de cei de pe alpha, prima lume deschisa
 

DeletedUser5691

Guest
Money,faci o confuzie in privinta lui bas.
1969bas a intrat pe joc in Iota,iar dupa cateva aventuri pe alte servere,a intrat la CAINII INFERNULUI,unde este acum un lider respectat.
Nu a facut nici o pauza de joc.
 

DeletedUser2039

Guest
Nu stiu cine a preluat contul lui bas dar daca joaca bine bravo lui. Bugsy Siegel , lumea Alpha.
 

DeletedUser16224

Guest
sal Money,,,da,tot eu sunt pe cont din 2011 incoace,,am jucat prima data pe iota iar apoi am intrat pe theta,,in nazguli..eram intemeietor la una din aliantele lor.
 

DeletedUser2039

Guest
sal Money,,,da,tot eu sunt pe cont din 2011 incoace,,am jucat prima data pe iota iar apoi am intrat pe theta,,in nazguli..eram intemeietor la una din aliantele lor.
Te salut, ai ramas printre ultimii din generatia de la inceputurile grepolisului, tin minte o discutie cand ai zis ca te retragi atunci cand sa schimbat grafica. Lumea Theta, colegi de alianta si jucatori foarte buni, Mujex, Oke71, Mikimiha98...
 
Sus