Hall of fame

  • Autor subiect DeletedUser2039
  • Data de început

DeletedUser2039

Guest
Am o propunere pentru toti jucatorii si pentru adminii grepolis.ro
Cititnd interviul cu Versace Banderas am realizat ca el este din generatia noua a jucatorilor faimosi, inaintea lui si a celorlalti jucatori care acum sunt renumiti pe diferite lumi au fost alti jucatori care au fost cei mai buni dintre cei mai buni in acest joc si la inceputurile grepolisului au fost jucatori care au fost foarte buni, majoritatea lor au trecut in uitare, sa initiem o rubrica aici pe forumul extern si periodic la 6 luni sau la un an sa onoram si sa ramana arhivat cine sunt "eroii" nostrii, ai comunitatii grepolis.ro, sa initiem Hall of Fame (lb. engleză, „sala faimei” este un tip de muzeu real sau fictiv, înființat pentru a onora persoanele cu cele mai notabile realizări dintr-un anumit domeniu de activitate).
Daca va place sau nu ideea mea astept sa va spuneti parerea, poate prinde si in randul adminilor si un moderator de forum sa ingrijeasca o astfel de pagina, ce ziceti ?
 

DeletedUser7909

Guest
Hall of fame? Adica un fel de Bellu in romana? Parca si vad, Aleea Atacatorilor, Aleea Aparatorilor, Rondul Forumistilor...
 

DeletedUser7909

Guest
Am sa o iau si acasa ca sa nu ma despart de ea. Cum am sa-ti mai port eu crucea...din amanet in amanet.
 

DeletedUser2039

Guest
o sa punem si aleea mistocarilor...

Protest esti unul dintre cei mai buni, meriti un loc in Hall of fame dar inca nu esti fantoma craciunului de anul trecut asa-i ? dar pentru proba si greyback o sa scriu aici 2 nume: Hunter47, Sadi1981, au fost jucatori buni, au scris istorie pe lumile unde au jucat, eu am un respect pentru ei asa cum i-am cunoscut in joc, as fi dorit sa ramana undeva scrise numele celor mai buni dintre cei buni care intre timp au renuntat la joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13037

Guest
Nu spun ca nu e neaparat o idee rea, insa nu cred ca va fi aplicat asa ceva. Eu zic ca e de ajuns sa-i stii si sa-i respecti doar tu, si cele mai mici lucruri conteaza :).
 

DeletedUser2039

Guest
Invit toti jucatorii activi sa mentioneze cate un nume de jucator care a fost printre cei mai buni pe lumile unde au fost in trecut.
 

DeletedUser9400

Guest
AAMM - My
Money - My
kazuyoshifunaki - My
simona2626 - My si Lambda
val1226, claudiucu, george0286, ZENNO - Achilles

Jucatori cu care am avut ''contact'' pe grepolis si mi-au lasat o impresie foarte buna din toate punctele de vedere.
 

DeletedUser12126

Guest
Vreau si eu sa adaug cateva nume care mi-au ramas in cap de cand eram incepator pe grepo:
lomonar, rrrrrrrrrr - Zeta
Seawolf/Seadog - Omicron
Ben Hur , saw17 - Delta
 

DeletedUser6507

Guest
Veninosu,Folin,mihocg,repegior,craciundaniel,IulianCiprian,sinclair,MATYO,Triburilereincarnate,cioro...sunt multi:))
 

DeletedUser16594

Guest
Danielcristea75
dana1978
aerobotcik
sosolinha
G.Jones
vampiru25
Ioney
oana10able
ArisitemKalos
 

DeletedUser16406

Guest
1. cioara
2. costi si raul
3. xuija
4. ADIELE
5. VASILJEVIC
 

DeletedUser12202

Guest
Respect Rainbow !Si voi reaminti si eu pe Posada,IAriba,Dorudor,Hanibal,MissBella,MataHari,Tiberiu10,etc,si realzez ca sunt f.multi...!realizez ca nu pot sa-i enumar pe toti cei care merita cu adevarat-din pct.meu de vedere,iertati-ma dragilor !sunteti toti in sufletul meu !.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus