Hacker

  • Autor subiect DeletedUser15685
  • Data de început

DeletedUser15685

Guest
Daca asa ceva e posibil eu ma las de grepolis ,, cum frate sa dai 2 atacuri de pe 2 orase in aceeasi secunda?
si nava si atac terestru.....http://imgur.com/fIF3qZh , rog sa verificati orasele,, sunt toate 3 orasel a lui si are de pe 2 orase 2 atacuri in aceeasi secunda si nava de colonizare in alea 2 atacuri + sprijin la o secunda!
Daca nici asta nu e hack eu ma las de grepolis si gata!
 

DeletedUser3464

Guest
Eu deasemeni insa am sa intreb staff-ul jocului daca este posibil asa ceva!De 6 ani jucati in Grepolis nu am reusit macar o singura data acest lucru.Deci doar unora li se poate oferi un astfel de noroc?
 

DeletedUser

Guest
Eu deasemenea as dori sa stiu pedeapsa pentru incalcarea regulamentului pentru a nu mai avea parte de asemenea neplaceri pe viitor...daca se mai intampla lucruri de genul fiti siguri ca multi se vor lasa de acest joc si nu este in interesul nimanui acest lucru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15704

Guest
Nu cred ca a avut el noroc in viata reala " +30" ca sa ii reuseasca si navalul si terestrul. Mi se pare cam absurd aceasta chestie. Unde ar mai fi distractia in acest joc daca tintele care si le pune el vor fi sigur cucerite? Cam greu sa te redresezi dupa asa ceva.
 

DeletedUser14391

Guest
de ce sa nu se poata ? a nimerit omul - faceti un ticket pt verificare
 

DeletedUser9563

Guest
O data cel putin a fost posibil sprijin in atac si in aparare la secunda.Pe Iota am reusit si eu sincronizarea atacurilor de pe mai multe orase la secunda si fara premium.Si am reusit si la aparare.Dar am umplut caiete intregi cu calculul momentului cind trebuie sa trimit atacul ca sa ajunga la timp.Acum cind au bagat chestia aia ca te arunca cu secunde inainte sau inapoi e mai greu fara premium , dar cred ca e posibil si acum.
 

DeletedUser15685

Guest
Serverul are o decalatie de cateva secunde,,,,, nu ai cum sa trimiti un atac cu nava de pe un oras si alt atac de pe alt oras de golire in aceeasi secunda!!!
Si faca ce-a mai fain era ca atacu de golire era inainte de nava,.... cum dracu vine asTA?
 
Serverul are o decalatie de cateva secunde,,,,, nu ai cum sa trimiti un atac cu nava de pe un oras si alt atac de pe alt oras de golire in aceeasi secunda!!!
Si faca ce-a mai fain era ca atacu de golire era inainte de nava,.... cum dracu vine asTA?

si dece marog nu ai putea? nu e imposibil, stiu pe multi care au prins si fara hack, iar daca atac si nava sunt in aceeasi secunda prima data se pune atac deci e golire inainte de nava daca am inteles bine ce ai zis..
 
Sus