HACK!!!

  • Autor subiect DeletedUser16046
  • Data de început

DeletedUser16046

Guest
Dc acest jucator poate juca cu HACK fara sa faca nimeni nimic? Daca nu esti in stare sa te joci un joc si sa apelezi la astfel de lucruri... parerea mea este sa te lasi de el. Clar ca este un bot si ma simt dezgustat.
Cer ca cineva sa se autoproclame si sa rezolve situatia pentru siguranta si bunastarea jocului!

20170313-tkak-85kb.jpg
 

DeletedUser1411

Guest
Pentru astfel de probleme este mai indicat sa contactezi sistemul de suport din cadrul jocului.
 

DeletedUser9563

Guest
Ce vrei si tu omul e "expert" in trimisul atacului/sprijinului la secunda de pe mai multe conturi.De asta a inceput sa imi fie scirba de jocul asta si de unii asa isi jucatori care isi bat joc in primul rind de ei si dupa aia de toti ceilalti si unii chiar sint tinuti in brate de echipa de administrare a jocului.Si dupa asta voi lua o sanctiune dar putin imi pasa , pentru ca adevarul intotdeauna doare.
 

DeletedUser9563

Guest
Faci tichet degeaba pentru ca nu vor face nimic, mai ales daca specimenul ala baga gold la greu.Doar nu o sa renunte la gaina cu oua de aur doar pentru ca e un trisor mizerabil.
 

DeletedUser9563

Guest
Pai da adevarul doare si supara.Daca echipa de moderare (cel putin dinozaurii din ea) nu ar fi dat motive sa se creada ca trisorii sint tinuti in brate doar pentru ca joaca premium nimeni nu ar fi zis asta.Iar cel in cauza nici nu neaga ca e trisor si mai stiu si pe altul care imi zicea ca foloseste hack si ca voi nu ii faceti nimic.Nu joc pe lumea aia , dar mi-a si aratat ca joaca cu hack si e alaturi de cel reclamat.Pe mine nu ma mai intereseaza ca nu voi mai juca, dar ramin altii si pentru ei ar fi bine sa curatati jocul de specimene ca cel reclamat aici (nici nu merita sa ii scriu numele).A fost odata foarte curat acest joc si a devenit foarte murdar.
 

DeletedUser9563

Guest
Nu esti prieten cu mine si nici nu voi fi vreodata.Ma gindesc chiar sa renunt la "prietenia" virtuala cu unu care s-a luat dupa tine si care a fost in aceeasi alianta cu mine pe o lume recenta.
 

DeletedUser1411

Guest
Pai da adevarul doare si supara.Daca echipa de moderare (cel putin dinozaurii din ea) nu ar fi dat motive sa se creada ca trisorii sint tinuti in brate doar pentru ca joaca premium nimeni nu ar fi zis asta.Iar cel in cauza nici nu neaga ca e trisor si mai stiu si pe altul care imi zicea ca foloseste hack si ca voi nu ii faceti nimic.Nu joc pe lumea aia , dar mi-a si aratat ca joaca cu hack si e alaturi de cel reclamat.Pe mine nu ma mai intereseaza ca nu voi mai juca, dar ramin altii si pentru ei ar fi bine sa curatati jocul de specimene ca cel reclamat aici (nici nu merita sa ii scriu numele).A fost odata foarte curat acest joc si a devenit foarte murdar.

Stimabile, ai cunoștințe total eronate despre ceea ce înseamnă un moderator (de forum) și un administrator.
Te rog respectuos sa te informezi înainte sa vii sa ... faci afirmații gratuite.
 

DeletedUser3207

Guest
Altu' care sufera de atentie
smiley_emoticons_lol.gif
..offf,offf
Hai boss ca-ti fac si tie rost de unu'. Ieftin, sa moara mama!
 
Sus