Grepolympia de Iarnă

DeletedUser13143

Guest
Pentru aceasta neplăcere, activam pana pe data de 21 ianuarie un bonus de 20% pentru recrutare unități și 10% resurse mărite. Imediat incep sa restitui monedele de aur pentru jucători.
observ ca la unii ai restituit goldul plus o mica bonificatie pt trupele pierdute dar la altii pl. apoi va mirati ca scad jucatorii de la servar la servar .
 

Stil

Community Manager
Legat de diferența de puncte afișată pe pagina wiki si cele din joc.
Acestea sunt afectate de mai mulți factori, unul este viteza de joc a respectivei lumi.
EX: Cerberus va avea 1670 de puncte pe unitate dacă durata disciplinei este de 3 zile (factorul devine 1.75), viteza lumii este de 3 și punctele bonus sunt activate.
 

saca 24

Stie Tot
Încep cu al meu ? :))))

Încep cu al meu ? :)
Da, incepe cu al tau! Chiar is curios :)))
Zi aici pentru toata suflarea grepolitana cu cat ar creste salariul dupa aia 80% mentionati de mine. :))))
Eu nu am cu ce sa incep sau sa continui, legat de salariu, fiindca nu am niciun job.
Sunt liber profesionist..inca
Naiba stie ce imi rezerva viitorul. :)))))))
 
Ultima editare:

tages0rin

Membru activ
Buna ziua. Va rog sa actualizati si pe wiki valorile trupelor, ca anul acesta sunt modificate. Sau daca nu are cine sa actualizeze macar nu mai puneti link cu trimitere spre ceva eronat. Puteti scrie: pentru mai multe amanunte jucati-va si cititi in joc. Ca exemplu in tabelul Wiki caii au valoare mai buna Per slot decât prastiasi la proba patinaj. In joc acum in 2022 sunt egali.
 
Ultima editare:

Anubis.K

Stie Tot
@Stil alooo buna siua, se pare ca exista o problema cu cu prelungirea bonusurilor si o problema cu goldul care trebuie dat sa dai o incercare in plus :)))))))))
Gen nu mai merg, situatia e critica :)))))))))))))
 
Sus