Grepolis vs DACII LIBERI/Farul din Allexandria/ Fam.Renegatii/ETC

  • Autor subiect DeletedUser5396
  • Data de început

DeletedUser5396

Guest
inchideti postarea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu sunt ei lasi e vina voastra ca habar nu aveti sa va ocupati de diplomatie pe langa asta nu conteaza cati dusmani ai conteaza ce jucatori ai......

asa ca nu va mai plangeti...eu pe delta am purtat un razboi impotriva la aliantele de pe primele locuri(alianta mea era pe 7) si am facut o chiar f bine
 

DeletedUser3972

Guest
hekia,tu prin lupta in haita intelegi buna relatie diplomatica?atunci ce haz mai are jocul.hai sa faca toata lumea pacte cu tot ce e in jur si sa se dea la aliante care au avut curajul sa lupte singure.acestia sunt jucatorii de grepolis,nu aliante precum arcania care au stat la umbra pactelor si cum s-au rupt au fost distrusi imediat.

guzuchim urez multa bafta aliantei tale si nu mai da atatea informatii prin mesaje.Informatia inseamna putere asa ca...shhh!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mai...

Daca erati asa de buni nu va m-ai plangeati ca niste fete ce sunteti!
Cei dun Scutul huno-Alanit ne au si pe noi pe cap si pe cei din deathrow, asa ca nu va mai plangeti si luptati!!!:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Va rog ca un moderator sa stearga acest mesaj
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da baieti din Grepolis is foarte puternici,pentru un polis ataca 10 si mai apeleaza la aliati
 

DeletedUser

Guest
daaa

Se vede...Sunt cei mai puternici! Jumatate din alianta s-a plictisit de joc, un sfert se refugiaza la renegati, iar cellalt sfert mai misca cate ceva!:)
 

DeletedUser5396

Guest
Close

rog un moderator sa inchida acest topic ..
 
Ultima editare de un moderator:
Sus