Grepo allstars

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna seara!

Am observat ca pe lumea Xi s-a infiintat alianta =GREPO-ALLSTARS= .

Prima observatie pe care doresc sa o fac este aceea ca aceasta alianta nu are nici o legatura cu alianta originala de pe lumea Lambda. Si nu are in componenta nici un conducator/jucator care sa faca parte si din alianta originala.

link-ul de pe grepostats: http://ro.grepostats.com/world/ro14/alliance/6/members

A doua observatie este de fapt o rugaminte. Anume, il/ii rog pe cel/cei care au intemeiat aceasta alianta, ca macar din respect pentru ei sa schimbe numele aliantei intemeiate, deoarece chiar daca numele este unu cu o acoperire mai generala, nu este frumos sa plagiezi/copiezi un nume consacrat (cred ca pot spune deja asta) pe o alta lume, fara ca macar sa ni se ceara acordul.

Multumesc anticipat si sper ca cei care conduc alianta sa inteleaga rugamintea mea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De acord cu tine. Dar tot este frustrat sa vezi numele aliantei din care faci parte folosit pe o alta lume, cu atat mai mult cand face MRA!
 

DeletedUser

Guest
=alianta =grepo allstar= s-a infiintat pe lamda de mai multi conducatori si jucatori adunati de pe diferite lumi ale jocului grepolis --- cei de pe xi n-au nici o legatura cu alianta mama --- rog pe cei de pe xi sa o dizolve astfel voi lua eu masuri pt dezintegrarea ei
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Acel mare jucator care a facut alianta , este BEN HUR.
in loc sa-si ia colegi de pe delta , el plagiaza , si nici macar nu-si ia jucatori intr-o mare , cum a facut I.R.R , de domina pana in cele mai inalte panze marea 44..

a zis ca , nu stia saracu ce nume sa puna , si a pus ala ( scz , dar nu il pronunt , nu vreau defapt sa-l pronunt ) .
 

DeletedUser3207

Guest
Acel mare jucator care a facut alianta , este BEN HUR.
in loc sa-si ia colegi de pe delta , el plagiaza , si nici macar nu-si ia jucatori intr-o mare , cum a facut I.R.R , de domina pana in cele mai inalte panze marea 44..

a zis ca , nu stia saracu ce nume sa puna , si a pus ala ( scz , dar nu il pronunt , nu vreau defapt sa-l pronunt ) .

Akmoane voi nu dominati nimic momentan....doar ati bagat jucatori multi...dupa 5 zile vedem cine mai domina si cine nu;)
 

DeletedUser

Guest
@Leo: ti-am demonstrat ca suntem mai buni ca voi :p , va lasam sa va bucurati putin. >)
 

DeletedUser3207

Guest
@Leo: ti-am demonstrat ca suntem mai buni ca voi :p , va lasam sa va bucurati putin. >)

Cu ce? Ati recrutat si satele de tarani din centrul insulelor si va laudati?
Nu aveti cum sa ne invingeti....voi ar trebui sa stiti ca un MRA nu invinge o alianta cu oameni putini si buni;)
 

DeletedUser

Guest
=)))))))) se pare ca nu am cu cine vb. O sa va demonstram mai incolo !
 

DeletedUser

Guest
Va rog frumos ca aceste discutii sa le purtati in alta parte si aici sa lasati loc liber discutiei problema pe care am enuntat-o in prima postare.

Multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Topic-ul poate fi inchis. Au schimbat numele aliantei.

Multumesc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus