Gold Spam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Se pare ca nenea moderator,mi-a trimis cateva "amenintari"...Asa ca...Vreau tot mai mult spam!

Invitatii mei,principali:
Zeul marilor
Nenea bubu
Siiiii.........MODERATORI!!
 

DeletedUser

Guest
Hahahaha,eu nu am primit niciun pliculet!Am toti moderatorii,inafara de cei cu sexul feminin,la ignore.:D
Doar nu ma intereseaza baietii.
 

DeletedUser

Guest
Da de unde stii tu mai "zmeu " mic ce sexe au ?? aaa??? Seful de la Trixilon..cel albastru evident,e atat de secretos incat nici ca moderator al lumii nu apare!!:D
Mai inca putin si isi bifeaza si invizibil,sa ne induca in eroare:D
da stii nu'i bai,il simt ca e......dar fac eu un "brain furtuna"maine ,la prasit,cu IT.-istii..si pun eu ceva la cale pentru ......
 

DeletedUser

Guest
Si app,eu nu vreau ma toti moderatorii,prefer adminii,ca acolo ,mai scap si eu ceva mai pe langa ,mai pe jos,mai pe retea ,mai pe server.....mai "ciupim"ceva din tainele spy-ului pe jocB-)
Uite proba,mai deunazi ,nenea ..cel ...cel cu movuliu:p,spuse ca "goagle",spune varsta ,na ...si "gogu" asta...ma da de gol ....hmmmm.stii ce facui ...?/ ma uitai repede in setari si registri la Ccliner(poseidoane,asta nu e sampon)si vazui adevarul mai ,,mare dreptate avu....Acum ce sa fac daca motorul ma vinde ..aa??? la service :)) trecem turbo pe Bing,aaa..ce zici ..:D
bag si virtualu' lu bunicu,ala din WW2......
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus