Gazeta " GREPOBOY " - Editura HeartGold

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
V-am promis Gazeta, v-am dat Gazeta ! A aparut Gazeta " GREPOBOY " , facuta de editura HeartGold.
Tot ce e creat de mine, sau de cineva din Team (Editura) face parte din Editura HeartGold! :)
In fiecare luna, va aparea un nou numar!

Se cauta oameni in Team HeartGold ! Cine vrea sa ne ajute , poate sa ne lase un mesaj :)
Team HeartGold
DanySpammeru - Fondator/Sef Suprem
Numere disponibile
Momentan nu exista niciun numar.
Alte creatii de Editura HeartGold...

ATENTIE!!! AVEM COPYRIGHTS, ORICE INCERCARE DE A LUA DE LA Editura HeartGold FARA PERMISIUNEA LUI DanySpammeru VA PUTEA FI DAT IN JUDECATA (sau torturat cu Spam :D )!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
:)))))))) Ai prea mult timp liber la dispozitie, te plictisesti rau?:)))))))))))
 

DeletedUser6312

Guest
:))))Ohoo, asta mic, dupa miezul noptii e in plina efervescenta :))))))
 

DeletedUser5208

Guest
Danny , te-a cetit bine kinky..dupa 00:00 esti efervescent..da' am si eu una sa-ti zic:



CONTUL TAU DE GREPOLIS NU SE JOACA SINGUR BAAAA!!!!


**blushes**
 

DeletedUser6312

Guest
uaauuu ce tare stii sa zbieri :)))

Contul meu se joaca singur :)))
 

DeletedUser5208

Guest
Nu stiu ce i-ai facut tu contului tau..

Dar Danut aici de fata..elev silitor..m-a mintit ca joaca..doar sa-i dau invitatie in alianta:) m-am trezit cu el in alianta..si acum sta panicat la 248 puncte..ori nu stie cum sa construiaca vreo cladire..ori e fascinat de cat spatiu' verde are in oras. Oricare din cele doua variante..sunt neajutatoare pentru planurile mele de viitor!

:D
 

DeletedUser6312

Guest
:)))) Nu joaca doar pierde vremea :D si bineinteles, ocupa un loc in alianta ta :))))))))))
 

DeletedUser5208

Guest
Pai cum bine spune si taica-su..sa piarda vremea la fotbal..nu in alianta mea!...il trag de urechi cand il vad pana o sa arate ca iepurele din avataru' tau...poate doar mai putin dragut!
 

DeletedUser6312

Guest
Asaa, asa, lungeste-i urechiusele :D si mai dragut decat iepurele din avatarul meu, nu poate fi :D
 

DeletedUser5208

Guest
Grecule..sunt niste posturi..in care e o limita de "ai chiu" ..acolo baietii mari se bat in cuvinte si'n pixeli..care are pixelu' mai mare si mai gros....bula al nostru spune ca e negru...dedu tu ce ar insemna asta...noi stiam ce trage din neam rroman ..nah ...deci conteaza cu adevarat "ai chiu'u" si lungimea pixelulul .
 

DeletedUser

Guest
Bah ce tot imi spammati topicul!? Nu stiti ca nu aveti voie sa spammati un topic al unui spammer? X( Commentarii doar pentru subiect...
 

DeletedUser

Guest
Grecule, traiasca mama. Pana acum nici nu stiam ca exista revista de specialitate cu ghei.Noroc cu tine ca altfel nu vedeam nici la Pastele Cailor. Cum adica GREPOBOY? !!! HAHAHA
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus