Gata?

DeletedUser13636

Guest
Bre, eu nu pot inlocui legenduta :D mie-mi trebuie contul meu :D
Mestere, mi se pare mie sau tu esti cam abatut pentru ca ti-a taiat roscatul aripioarele multicolore ?:p
 

DeletedUser

Guest
Contul tau e banat de vreo 3 luni. Am incercat atunci sa ti-l recapat dar m-am lovit de refuzuri: SA VINA PROPRIETARUL SI SA FACA TIKET. De parca nu se vedea clar ca eu il banasem?! Trebuie sa te duci tu .Probabil ca il vei recupera .
Ti se pare fata, contul meu l-au banat acum vreo luna, atunci cand am postat ultima oara aici. Crezi ca atata timp tin chestiile nasoale la mine?!:D
Am luat definitivul perfect constient ,chiar am insistat cu el. Nu mai conteaza. Toata lumea e fericita ,eu sunt multumit. Doar sunt un NEGRU, ce dreacu!?!! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13636

Guest
Bre, eu la roscat nu ma duc sa ma milogesc sa imi deblocheze contul pe care mi l-a blocat la misto, fara sa incalc vreo regula, asta-i a doua oara cand mi se blocheaza fara sa incalc reguli un cont, sa se spele pe cap cu el, oricum nu mai am rabdare sa urmaresc discutiile de acolo, parca si-au cam pierdut din savoare de cand e roscatul zbir.
 

DeletedUser

Guest

Daca il vrei inapoi, probabil ca ti-l da. Dar sfatul meu e mai bine sa nu-l ceri. Sa nu-ti para rau de cont. Lasa,pastreaza amintirile,conturile intotdeauna se duc.Mai ales ale mele,de-asta iti spun din proprie experienta ....lol
Hai ca te las, poate ne mai auzim. Arivederci madame A. :D
 
Ultima editare de un moderator:

RANINAGHI

Membru
ce lume a eroilor?
Ce lume doar pt cei experimentati ??
Ca medalia pt lumea eroilor 90% din jucatori o iau , e mult prea usor de facut ...
 

DeletedUser

Guest
Ai dreptate se face usor acea medalie si totusi nu sunt jucatori...recunosc acum 1 an si ceva cand m-am apucat eu erau razboaie acum doar cativa mai joaca si au ramas 2 aliante mari Ordinul Piloforilor si *F2N* Centurionii(avand 108365808 respectiv 12122581) cu academia ei Centurionii-forever2nice (23739620).Recunosc si eu ma cam plictisesc pentru ca nu sunt minunile ce ar fi facut lumea mai interesanta dar in fine nu vad un viitor prea bun acestei lumi!
 
Sus