Gata?

RANINAGHI

Membru
qo7kf6.png


Am ramas uluit ce atac a dat asta :))
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Pai cunsoc multi jucatori care spun ca nu are rost sa joace pe achilles pt ca nu sunt minuni deci nu au ce sa faca ...
Dar inainte de minuni ce faceau pe versiunea 1.9 ?
Da pai eu daia joc numai aici si pe alpha , aici ca e v1.x insa toti nu vor sa joace , toti spun ca e tare v 1.x dar nu vor sa joace aici ...
 

RANINAGHI

Membru
pai nu e chiar versiunea 1.9 :)
e versiunea 2.0 dar fara minuni :)
oricum mie imi place ... niciodata nu am fost de acord cu versiunea noua ... desi majoritatea nu am fost ei tot au implementat-o :(
dar ma rog e frumoasa versiunea 2.0 inafara de minuni
 

DeletedUser12126

Guest
si eu cred ca cea mai buna si mai frumoasa versiune a fost 1.9 era mai frumos jocu asa si atunci parca servarele tineau mai mult deschise!
 

DeletedUser5314

Guest
vai aceeasi liniste ca si pe joc ...
ma intrebam de curand cine mai acceseaza acest forum extern si vad ca foarte putini....
cele mai bune versiuni au fost 1.x pentru ca aveati cu cine juca,dupa 2.0 am pierdut farmecul jocului prin pierderea multor colegi si asa au ramas ceea ce e actual,cel putin asa am vazut eu lucrurile pe atunci.
e faina lumea asta dar asteptarile de la inceput au fost prea mari probabil asta si fiind raspunsul pentru care multi s-au lasat ori nu vor sa mai intre aici.
 

DeletedUser9489

Guest
Poate cand se va deschide o noua lume de eroi, vor fi noi doritori.... zic si eu....
 

DeletedUser5314

Guest
da ar fi super daca s-ar deschide dar mai intai cred ca trebuie sa o inchida pe asta.
 

DeletedUser5314

Guest
aici se aplica aceeasi regula presupun ca si la celelalte lumi adica la sub 300 playeri activi incepe automat iar numaratoarea nu?
 

DeletedUser

Guest
Pe alte tari sunt 2 lumi de eroi ( sistem vechi si sistem nou ) si ruleaza in acelas timp , aici de ce ar trebui inchisa acesta lume care inca mai are multe de spus si sunt foarte multi jucatori activi care si ei mai au mult de spus pe aceasta lume doar ca nu mai este interes pe forum ,
 

DeletedUser5314

Guest
o fi dar aici nu prea cred ca o sa vedem prea curand din pacate ni s-a promis la inceput o lume calumea dar daca avea un update la setarile lumii era mai ok zic eu chiar daca e bun si asa dar era mult mai atractiva lumea.
 

clacc

Membru Nou
se pare ca lumea asta e la final.cand apar sute de fantome incepe sa lipseasca placerea jocului.asta va ramane o hiba vesnica a acestui joc.un jucator inactiv la finalul jocului poate avea la fel de bine acelasi nr de orase ca unul activ.orasele fantoma omoara jocul.e suficient sa dea stergere cativa jucatori mari sau sa fie banati si spiritul jocului s-a dus.toti pe fantome ca sunt usor de luat.degeaba ataci un jucator sa ii iei orasele ca maine va gasi sa completeze orasul la loc cu o fantoma si atunci te intrebi ce rost are sa continui jocul asta.din pacate lumea achilles in stadiul asta a ajuns iar sfarsitul e aproape.daca nu se vor face modificari la joc astfel incat aceste fantome sa nu mai apara,peste tot lumile grepolis se vor inchide prematur
 

DeletedUser7215

Guest
Totusi,slab.Cand lumea eroilor ar trebui sa fie cea mai dinamica...
Poi ar fi o idee daca s-ar deschide o lume a eroilor cu sistem de revolta ca observ ca nu mai sunt multi jucatori activi pe Achilles poate o lume noua a eroilor i-ar atrage mai mult.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6318

Guest
lumea eroilor...:-/ ce eroi?distinctia aia o ia si cel mai varza juc de grepolis...o ia fara sa vrea...ciorba de fasole
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9532

Guest
am jucat si eu acolo dar ma renuntat din multe motive iar sa o ei pe alta parte multi nu prea se mai baga deoarece tu incepi de la -3 orase si ala de pe primu loc are n mai multe orase ca tine
 

DeletedUser

Guest
Ar trebui sa fie mult mai greu de obtinut distinctia pt multe eroilor!
 

DeletedUser

Guest
Asa e , inca mai suntem multi care joaca pe lumea aceasta ... deci nu ar avea de ce sa fie inchisa ...
 

DeletedUser

Guest
Doamna Adams?! Mai joci fata pe-aici?! Mai traiesti? Mai existi?!
 

DeletedUser13636

Guest
Doamna Adams?! Mai joci fata pe-aici?! Mai traiesti? Mai existi?!

Domnu Gicu, da mai joc dar asa, subtireanu pentru ca ultimele doua servere deschise au setarile facute la misto, cu viteza de melc la server si la unitati deci sunt cacao pudra :D
Tu pe unde iti mai faci veacul, mai vaslesti la americani sau te-ai lasat pagubas?.|..
 

DeletedUser

Guest
Eu?! La americani intru o data pe saptamana sa nu imi stearga aia contul, ca e pacat. Nici nu ma indur sa il las balta dar nici nu ma tin de el. Eu mi-am trait vremea draga. Am imbatranit, m-am perimat, am obosit . Vremea mea s-a dus . Am apus . Eu sunt la fel ca in povesti: AM FOST O DATA. Dar povestea mea s-a terminat . Peste tot. O sa vorbesc cu gaby daca ma lasa sa-ti dau parola de la contul lui ca nici el nu mai exista . Si el a murit. De fapt nu a murit, a plecat al dreacu cioroi din tara, e prin Belgia . La anul ajung si eu pe la Bruxelles,ca am un botez acolo, poatereusesc sa ma vad cu el. Gaby mi-a lasat contul lui dar nu am mai intrat pe el ca il banau aia. O sa vorbesc cu el ,sa vad daca ma lasa sa-ti dau tie contul, sa ma revansez pt celalalt pierdut . Eu nu intru pe el ,cu toate ca gaby a zis ca pot sa i-l banez, nu se supara.
 
Sus