Gata?

DeletedUser

Guest
Din cate vad,nimeni nu se inghersuie la discutii aici.Ce s-a intamplat?V-ati dat batuti?Sunteti plictisiti de Lumea Eroilor?S-au terminat razboaiele si conflictele?

*Nu uitati ca politica si propaganda reprezinta doua elemente importante ale ''conflictelor''.
 

DeletedUser

Guest
E o lume mai mult inactiva suntem decat 800 de activi din 1200 de jucatori,
 

DeletedUser

Guest
A fost galagie mare pe ahilles,dar n-a s-au schimbat multe,la un moment dat devenise prea greu de suportat "galajia" si s-a luat atitudine.

Daca vrei ceva de moderat poate te lasa Jack in locul lui pe hyperborea la moderat :p i-o fi ajuns si lui sa citeasca peste 80 de pagini in mai putin de o luna .Nici o masa fara peste sau nici o zi fara vreo postare :)) Cum naibi e posibil asa ceva,lumea plictisitilor sa fie mai activa decat lumea eroilor...
Hai acolo la o brafa,un cico,o prajiturica,ca noi am renuntat de ceva vreme la eroi,ne-am reprofilat deh.
 

DeletedUser

Guest
Totusi,slab.Cand lumea eroilor ar trebui sa fie cea mai dinamica...
 

DeletedUser

Guest
Excesiv de dinamica e cu viteza 1,chiar ma ingrozea faptul ca nu pot dormi:).
Eu inca nu am renuntat ,sunt un erou :),mai am un oras si cultura pentru multe tare....dar,oare sunt erou ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Totusi,slab.Cand lumea eroilor ar trebui sa fie cea mai dinamica...

A fost dinamica cel Putin vreo 6-8 luni,acum ca sa o resuscitam trebuie infiintata "Purcelusii" :))
Doar ca nu ne bate nici un gand de revenire,ne limitam la hyperborea, ne "simtem" asa de bine acolo. Mai ales ca avem doi subiecti foarte importanti: david658 si Napoleon. (marele cuceritor al grepolisului) .
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt o legenda daca ma mai bagi in oala cu napoelon revin pe hiperborea:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pai de asta te-am mentionat si pe tine,tocmai ca voi doi sunteti niste legende ale grepolisului.

Treci la farmat pe hyperborea si lasa vrajeala pe aici :))N-o mai arde aiurea
 

DeletedUser

Guest
Se da un razboi pe marea 43 ... Heroes Of Alpha Vs Memnon Of Rhodos...Heroes domina :) ...
 

RANINAGHI

Membru
Pai cunsoc multi jucatori care spun ca nu are rost sa joace pe achilles pt ca nu sunt minuni deci nu au ce sa faca ...
Dar inainte de minuni ce faceau pe versiunea 1.9 ?
 
Sus