Ganduri in amurg de noapte

DeletedUser

Guest
Te iubesc cu siguranta si dedicarea unui grepolist fidel viciului sau,:) te atac mereu dimineata cu usoare sa te mentin vigilenta, dar te si sprijin cu pegasi pentru ati darui cat mai mult din siguranta aceea draga oricarui suflet de grepolist.
Iti risipesc arginti din pesteri sa perseverezi cat mai mult in virtutiile clasamentului,rabdari si tolerantei. Te coplesesc cu cutremure si fulgere ca sa iti pastrez spiritul modest si autocritic.
Fac pentru tine ce putini indraznesc sa faca, te atac cu usoare pe bonus de noapte, de fiecare data cand ma trezesc din somn, si mi se intampla aproape in fiecare noapte.>)Deci iubit-o, pretuieste sufletul pierdut de langa tine, el are grija de contul tau in cel mai subtil mod cu putinta.:x
Atata timp cat esti cu mine esti perfecta, deci iubeste-ma cu pasiune asa cum iubesc manticorele mele sa sparga colonizarile la dusmani, nu ma judeca si nu imi depune tichet pentru cuvintele ce le am pt tine, dar daca vrei sa spui ceva,trimite o casatorie :x si o sa inteleg mai mult decat toate cuvintele din lume.
Al tau grepolist.
 
Sus