Găina Mitică

nicol 10

Stie Tot
Ok atunci :)) bagam si găina in seria "ce mai plimbă romanii in vremuri de corona" :)) pe langa peștișor, cățel, pisică, purcel, etc
 

saca 24

Stie Tot
Eu astept sa vina iarna,sa scot bradul la plimbare prin oras :)))))
Daca ma opreste politia,le zic ca am scos bradul la cumparaturi,sa.l pregatesc de Craciun. ;))))

Daca auziti pe la stiri,,un tanar barladean a iesit cu bradul la plimbare.." sau ,,in Galati a fost vazuta o doamna cu o gaina pe strada" ,sa stiti ca eu si Nicol suntem ,,vinovatii" :)))

Nicol,sper ca nu te superi ca am vorbit si in numele tau :)
 

nicol 10

Stie Tot
Nu ma deranjează :)) singurul inconvenient ar fi acum ca....trebuie sa caut o gaina :)) gasesc pisicuțe pe afara, cateii vecinilor, am un acvariu plin cu peștișori, etc, nu putem schimba termenii intelegerii? :))
 

saca 24

Stie Tot
Te ajut eu cu gaina,ca tot is la tara acum, si am de unde alege. :)))))
Ce dai la schimb?

Vrei sa schimbam termenii intelegerii?Atunci te las pe tine sa propui.
Eu stau cuminte si ascult. :D :)))
 
Vezi atașament 3329
Nebunaticilor.. :))))))
Satisfaceti gaina,aa??:))))
dupa ce ca e virusu draq care ne tine in casa, astia vor sa scoatem si mai mult gold din buzunar sa gasim retetele. @Stil dati si voi o promotie mai buna la gold, macar sa avem ce face cat stam la izolare. macar atat sa faci si tu, dupa ce ne-ai dat teapa cu ultimu server si din 3 orase am mai gasit 1. a venit izolarea si nu ati mai gasit caramida sa construiti restu de orase
 

saca 24

Stie Tot
N.o trimit,ci vin cu gaina personal,la tine.
Motiv de iesit din casa :))) (esti la 2 pasi de mine oricum)
Iese o ciorba sau o supa,de toata frumusetea :)))


Nu conteaza daca e sau nu alianta ta proprie.Ma cooptezi si pe mine ;)
Promit sa fiu cuminte..

Tu te alegi cu gaina,eu joc alaturi de tine :)
Asta doar daca vrei sa joci alaturi de un noob ca mine :))))
 

saca 24

Stie Tot
dupa ce ca e virusu draq care ne tine in casa, astia vor sa scoatem si mai mult gold din buzunar sa gasim retetele. @Stil dati si voi o promotie mai buna la gold, macar sa avem ce face cat stam la izolare. macar atat sa faci si tu, dupa ce ne-ai dat teapa cu ultimu server si din 3 orase am mai gasit 1. a venit izolarea si nu ati mai gasit caramida sa construiti restu de orase
Da chiar,ce s.a intamplat cu serverul nou? :))))
S.a sucit Domnul Stil?
 

nicol 10

Stie Tot
N.o trimit,ci vin cu gaina personal,la tine.
Motiv de iesit din casa :))) (esti la 2 pasi de mine oricum)
Iese o ciorba sau o supa,de toata frumusetea :)))


Nu conteaza daca e sau nu alianta ta proprie.Ma cooptezi si pe mine ;)
Promit sa fiu cuminte..

Tu te alegi cu gaina,eu joc alaturi de tine :)
Asta doar daca vrei sa joci alaturi de un noob ca mine :))))
Stai acasa :))
Stati in casa :))
Stam acasa :)

Peste tot numai asa ceva se zice si auzi :) trimite gaina aia colet si vedem ce si cum la iesirea din situația..asta :)
 
Sus