Găina Mitică

DeletedUser7387

Guest
Pe zi ce trece,ideea devine tot mai clara: nu mai stiti cum sa scoateti bani din jocul asta. Nu va intereseaza sa rezolvati problema atacurilor fake sau alte multe probleme,in schimb speta economica va ocupa tot timpul . Nu ar fi de mirare sa bagati si taxa de logare,macar 50 sau 100 de gold pe zi,pt a face jocul si mai "interesant". Si desigur,cine nu are la 01.01 al oricarui inceput de an,minim 10k gold in cont,sa nu poate accesa contul.....sunt convins ca s-ar face o triere destul de spectaculoasa si jocul ar deveni extrem extrem de interesant
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

Gymus

Membru activ
Nu prea au ce sa faca admini pt fakeuri... daca tu ca jucator nu ai bunul simt . Poate doar sa mareasca totalul de populatie cu care ai voie sa ataci . Dar si asa nu ar avea vre-un efect.. dau cu 1000 prastii retrag.
 

db22urs

Membru activ
pai in general cei care nu au bun simt sunt exact cei teribilisti care se cred buricul pamantului si baga bani cu nemiluita. chiar voi ati afirmat, sunt din ce in ce mai putini jucatori. pai daca ii mai dau afara si pe astia care jignesc si triseaza cine le mai umple visteria? :) eu am facut cateva tichete pt jucatori lipsiti de bun simt elementar si am avut surpriza sa vad ca li se editeaza numele oraselor si atat. :) ma busea rasul cand vedeam cum adminul editeaza si cel in cauza modifica imediat inapoi. :)) rasu-plansu, din pacate...
 
Sus