Friends Mochlos Olympus

DeletedUser16968

Guest
smiley-emoticons-popcorn-essen.gif
 

RAGNARAR.

Stie Tot
A aparut olimpu se anunta lupte grele intre muritorii pe cale pe disparitie si Zeii din Friends , oare cine va cucerii olimpu oare :)))
 

DeletedUser16184

Guest
"I-am lasat eu pe hakuna sa castige pe olynthus,ca altfel ii distrugeam"=))))))))) pronostic cand va zice asta?=)))
 

lsotty

Membru
Ok, atunci nu mai intru daca iei in deradere viitori adversari . Credeam ca ai nevoie de adversari .
alta data nu mai spune ca vrei sa intre adversari daca nu esti competent sa ii bati :)))) tu doar psihlogic vrei sa bati un adversar ca pe harta nu ai batut pe nmeni din aliantele bune . se vede asta pe olynthus
 

RAGNARAR.

Stie Tot
:)) olynthus e lume de durata castiga alianta cu cei mai batrani jucatori care au timp si rezistenta psihica , la noi media este peste 50 de ani , cam atat am avut de spus .

FRIENDS intra in formula completa de pe mochlos pe pandosia domnule gucci ;)
 

lsotty

Membru
chiar si alianta luia nubis die hard e indeajuns sa te nimiceasca :)))
doar chef si ambitie sa aiba de tine si te bate fluierand
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Gucci du te si te culca te ca e tarziu :))

vrei sa le pun mesajele de pe joc de acum cateva minute cand te rugai sa te luam in friends , prea bipolar esti :))))
 

lsotty

Membru
vei vedea ca vei avea o harta rosie =)))))) tot se gaeste cineva sa iti rupa capul si pe pandoisaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Nu compara lumile ca intram trupa grea de pe mochlos , nu ma intereseaza ce vom avea , noi intram in echipa sa ne distram si daca castigam e un bonus ca si pe mochlos :D
 

lsotty

Membru
du-te la culcare si pune=ti pampers-ul sa nu te mai caci in el.
vezi ca aveai si picaturi de nas sa nu iti curga mucii sau cred ca e de ventolex pt ca nu poti respira bine cand te caci.

ala il bagi si in cur , este?

e52868e5b1
 
Sus