Forever 2nice este castigatoarea lumi kappa.

DeletedUser

Guest
Tin sa felicit intreaga alianta pt efortul depus.Sa vazut inca o data ca cei uniti pot trece si prin foc si tot iasa invingatori
Demult mai multi colegi am avut un vis!Din pacate intreg nu l-am putut indeplinii ,dar l-am dus mai departe si la bun sfarsit.
FELICITARI
 

DeletedUser5815

Guest
multumim si felicitari tuturor! :)

speram ca pe 31 ianuarie - inca nu avem o ora precisa - toate cele 7 minuni vor fi gata
 

DeletedUser7215

Guest
S-a vazut cine sunt buni sper sa ne descurcam la fel de bine si pe lumea eroilor;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pe 31 castigam cum ne-am propus. Felicitari tuturor celor din familia F2n.
 

DeletedUser5815

Guest
dansul, masa si discursul sefului de haita le asteptam dupa punctul terminus :D
 

DeletedUser

Guest
:p

Nu imi vine sa cred ca am reusit, a fost un maraton, bv dragi colegi si mai ales lui jack, seff ariz si tania ca ne au stresat sa terminam!!!
A fost si este o placere sa joc alaturi de voi!!!
 

DeletedUser6502

Guest
Intradevar o realizare de exceptie,tin sa multumesc tovarasilor de partid care au contribuit necontenit cu resurse si favoruri.Felicitari glorioasei noastre aliante Forever 2nice! :D
 

DeletedUser

Guest
Felicitari!!! Cineva, undeva, e mandru de voi!

Desi nu s-a reactionat pe forumul extern , s-a vazut postarea ta si cei carora le-a fost adresata in mod special , au fost miscati de ceea ce ai postat !!!

In alta ordine de idei , FELICITARI Forever 2nice !!! Aveti tot respectul meu si in mod special pentru gasca nebuna - ce frumos ar fi sa ai asa prieteni si in realitate :) Poate la vara ne vedem intr-un weekend !!!
 

DeletedUser5815

Guest
Din partea aliantei Forever 2nice,
IN MEMORIAM

:
certificat_2nice.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:)) Felicitari!!! Sunt mandra de ce ati realizat si sunt convinsa ca nu doar eu:)
 

DeletedUser

Guest
as vrea sa multumesc tuturor ce au dus visul mai departe si stiu ca Alex (aka 2nice) e mandru de noi
iti dedicam tie fratioare victoria asta VISUL DE A CASTIGA O LUME A FOST IMPLINIT
va multumesc din suflet ca ati facut acest vis sa fie si realitate felicitari tuturor celor ce au contribuit la aceasta victorie
 
Sus