Fermă

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Poate veţi vedea propunerea de mai jos.Acelaşi titlu, aporoape aceeaşi idee.Chestia e că atunci când să intru la propuneri să scriu ceea ce citiţi, am văzut aceea propunere.Şi mi-a dat inspraţie în plus.Aşa că poate spuneţi PRO.

Nume:Fermă
Descriere:Cu siguranţă e extra enervantă limita populaţiei.Şi, pentru a nu exagera cu toate, mi-am pus limite la propunere.De la nivelul 25 nu mai primiţi gardieni.La fel cu propunerea mea.Deci care-i?Să primim la ultimul nivel al fermei câte 10 oameni pe oră (la fiecare 6 minute 1).Limita 700.După ce veţi folosi oamenii, se va reîncepe procesul de creştere, până la 700.Aşa că nu poti creea 100.000 de săbieri deodată, maxim 700.Iar apoi, încă 700.Chestia este că trebuie să aştepţi niţel.Mai exact, până se vor face oamenii 700, 70 ore (2 zile şi 22 ore) FIX.

PLUS!

Să apară la Negustorul Fenician oameni de vânzare (sclavi).Preţul este 50 argint bucata.Şi maxim 20 de vânzare (1000 de argint).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tu aici te crezi la imperia sa mor eu de nu

CONTRAAAA!!!!
 

DeletedUser

Guest
nu !

Contra ! nu sunt de acod cu nimic din ce ai zis ! Contra !
 

DeletedUser

Guest
Ma alatur colegilor jucausi de mai sus :D
Un boom in ceea ce priveste mana de lucru este deplasat tinand cont de economia actuala a jocului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus