Feedback pentru aplicatia Grepolis

DeletedUser

Guest
Fiti va rog mai expliciti,am incerct sal downlodez...si nu gasesc nimic pe cel site,ar fi buni sa fie pusi pasii pentru a o instala,in rest foarte buna aplicatia
 

DeletedUser

Guest
Foarte buna aplicatia ,dar eu din pacate am android,cind apare aceasta aplicatie si pe android?
 

DeletedUser9489

Guest
Aplicatia pe Android va aparea prin octombrie-noiembrie. De asemenea s-a schimbat putin programul pentru actualizarile din 2013.
 

DeletedUser

Guest
FORMIDABILA !!!!!!!!!!

un singur impediment: esista o perioada de timp (nu am stat sa urmaresc exact) in care aplicatia se reseteaza si daca ii dai drumul din nou dureaza cateva secunde bune pana se lanseaza/incarca
 

DeletedUser12328

Guest
sunt uimit de aceasta noua aplicatie. numai ca mai are cateva erori care trb rezolvate. de ex. nu pot , in cadrul forumului intern , sa derulez discutiile.
oricum e muuuuult mai faina decat vechea versiune
 

DeletedUser7184

Guest
e excelenta aplicatia dar mie imi da o eroare pe unele orase.. in special pe cele pe care am creaturii mitice. si cum s-a mai spus nu pot derula discutiile pe forumul aliantei.
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua

DE ce nu merge, aplicatia, descarcata si instalata si pe tableta cu android? nu o gasesc pe magazin google play,este numai ptr.smartphone ?
 

DeletedUser

Guest
Slabuta aplicatia pentru iOS ...

Se mai inchide aplicatia , mai ales pe forumul aliantei.
Forumul merge foarte greu.
Nu poti face misiunile insulare sau initierea.
Nu poti intra in inventar.
La negutatorul fenician la raport se vad doar primele 2 cifre
Pe insula daca Piatra e + si lemn - , arata exact invers Piatra - lemn + .
Nu poti vedea rapoarte.
Nu poti activa sfetnicii cu monede , iti cere sa platesti cu contul Apple 0,89 centi /saptamana.
 

DeletedUser

Guest
Cand esti atacat si vrei sa vezi detaliile atacului, primesti eroare, si aplicatia se reinitializeaza.
 

DeletedUser

Guest
Va rog, cand aveti astfel de probleme, specificati si modelul telefonului si sistemul de operare (impreuna cu versiunea lui) folosit..
 

DeletedUser7205

Guest
pe samsung GT-s7390 android 4.2 cand pun o oferta la piata de pe un oras A nu merge sa iau acea oferta cu orasul B..mentionez ca am activat administrator dar asta nu conteaza prea mult la negot intre orase..
 

DeletedUser

Guest
Nu merge sa schimbi numele orasului
Nu vezi rapoartele postate in forumul aliantei
Nu poti posta rapoarte pe forumul aliantei
Nu poti comuta intre lumi decat prin deconectare de la joc
Se deconecteaza de la joc dupa o perioada de timp ( cateva minute/ ore) de inactivitate

Folosesc IOS 7.03 - iphone 5
 

DeletedUser13684

Guest
Nu apar toate misiunile nu poti citi rapoartele ( samsung galaxy s3)
 

DeletedUser14340

Guest
Detin un model de android mai vechi si vreau sa stiu daca va mai merge jocul pe android 2.7 :) sau macar faceti o actualizare la jocu din browser :) de pe telefon
 
Sus