fantomeeeeeee

DeletedUser6507

Guest
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Coaie Dark Wolves pe 1# si au goldisti, fara goldosti erau loc 2-3 :))) stai sa vezi ca peste 2-3 saptamani nu mai pupa 1 loc :))
ba limita e de 25,nu 30
 

DeletedUser17327

Guest
E beat still:)) sau nu stie sa numere:)) vad ca sunt 30 cam in mai multe aliante:))
 

DeletedUser12202

Guest
O minunatie de lume !
Caricatura a ce a devenit Grepo.
Aliantele mari,nu au...cohones sa se bata intre ele,asa ca se inteleg tacit care ce sa faca.Pe bune ???
Se menajeaza,se ocolesc-nici ciuma bubonica nu a fost mai de speriat :)))
Si...se bat cu pumnu'n piept de cat sunt de...bune :)!
Si sunt,recunosc.Sunt a draq'de bune cand se bat doar cu furnici.Dar nu le tine sa se intreaca intre ele.Prea ar fi jucat de la aprox. egal vizavi de...potenta si nu numai . :).
Dragilor,ati facut din nou caricatura dintr-o lume de joc.
Felicitari celor care vor castiga.Cine va castiga ???
 

DeletedUser12202

Guest
Probabill,nu sigur-oricum,un pic sunt dezamagita de ei-asta doar eu :)..Back nu este de ignorat,deloc.Nici Sparta.
Dark a iesit din carti.
 

Balantines

Membru Nou
O minunatie de lume !
Caricatura a ce a devenit Grepo.
Aliantele mari,nu au...cohones sa se bata intre ele,asa ca se inteleg tacit care ce sa faca.Pe bune ???
Se menajeaza,se ocolesc-nici ciuma bubonica nu a fost mai de speriat :)))
Si...se bat cu pumnu'n piept de cat sunt de...bune :)!
Si sunt,recunosc.Sunt a draq'de bune cand se bat doar cu furnici.Dar nu le tine sa se intreaca intre ele.Prea ar fi jucat de la aprox. egal vizavi de...potenta si nu numai . :).
Dragilor,ati facut din nou caricatura dintr-o lume de joc.
Felicitari celor care vor castiga.Cine va castiga ???
Mai tu nu intelegi nimic din lumea aia ! nici macar nu stii sa te uiti pe grepostats sa vezi cine cu cine se bat :))) In mintea ta necoapta ai fi vrut sa se bata doar intre ele aliantele mari si voi sa faceti pe dormezele pe harta ! Aliantele mari se bat la greu intre ele dar ciugulesc orase si de la fraieri !
 

DeletedUser12202

Guest
Mai tu nu intelegi nimic din lumea aia ! nici macar nu stii sa te uiti pe grepostats sa vezi cine cu cine se bat :))) In mintea ta necoapta ai fi vrut sa se bata doar intre ele aliantele mari si voi sa faceti pe dormezele pe harta ! Aliantele mari se bat la greu intre ele dar ciugulesc orase si de la fraieri !
:))),Se bat la...cap :)..
Si nu trebuia sa ma uit pe Grepostat sa vad cine cu cine se bate :).
Cam stiu istoria lumii de la inceputuri,ca cica am jucat acolo :).cam stiu cu ce s-a mancat cresterea si...poate si descresterea unora !
Cat despre minte necoapta,ai dreptate.numai asa o minte ignora naravul din fire al unora .
 
Sus