Extindere spatiu stocare mesaje pe forumul extern

DeletedUser

Guest
Dragi admini, stimabila conducere IMMO (cu toate ca sunt sigur ca nu baga nimeni in seama aceasta arie si este pentru a potoli setea marilor cunoscatori despre cum ar trebui sa arate jocul)
smiley_emoticons_lol.gif
...

Nu mai pot sa primesc mesaje, am casuta full (100 mesaje) si imi este foarte greu sa sterg unele din ele, vreau sa le tin ca amintire cat o sa mai joc acest joc, in 5 ani s-au acumulat destule, de la unii jucatori care nu mai joaca acest joc de exemplu, sau de la jucatori cu, care am jucat si nu ii mai 'mi amintesc dupa ce am jucat cu atati jucatori.
smiley_emoticons_neutral_new.gif


Asadar propunerea ar fi extinderea acestui spatiu de stocare la vreo 500 mesaje.

Astept un raspuns de la cineva din conducere (in afara de Ion si Manuel care activeaza pe acest forum).


MULTUMESC !
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Si cum anume transfer mesajul pe calculator ? Dau un copy paste intr-un notepad ? Buna gluma, sa n-o mai faci !
 

DeletedUser

Guest
Exact, li se pierde originalitatea... vreau sa ramana aici sa vad cum functioneaza scripturile din spatele butoanelor, sa nu ma uit la o simpla imagine.
 

DeletedUser

Guest
N-ai de unde sa intelegi acest lucru. Si nu sta nimeni sa copieze peste 100 mesaje... + nume + ce o zis ea/el si ce am zis eu.
Cantati la alta masa daca nu va convine propunerea.
 

DeletedUser15020

Guest
Bai personalitatea curului, oamenii vin cu propuneri ca sa nu se schimbe jocu pentru tine, iar tu fac pe manelistul. ...
Ai noric ca nu am dat de tine in realitate ca iti rupeam toate madularele pentru impertinenta si nesimtirea de care dai dovada ! Tu te crezi mare crai si esti un mucea care isi da aere si sa stii ca fiecare om are o rabdare, iar a mea se duce si iti dau un raspuns de ma baneaza astia, dar macar iti spun fara sa ocolesc subiectul, ce esti !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15020

Guest
Ti-am zis ca ai glume de rahat, dar tu Batman, Batman ...
Daca s-ar face top 3 mondial pentru prostie, tu ai ocupa din fericire pentru noi, toate cele 3 prime pozitii ! Caci esti la un nivel de prostie mult mai ridicat decat al celorlalti aspiranti la acest top ...
Ai grija ca ma calci pe ultimul nerv, muceas si iese urat cand ma enervez. Pana acum te tratez ca pe un om cu probleme mintale foarte grave (retardat-nu este o jignire, este un adevar), dar incepi sa profiti de handicapul tau ...
 

DeletedUser15020

Guest
Discuta tu cat mai apuci !
Ai grija la vocabularul tau de manelist imputit ca iese urat ! Incepi sa depasesti limitele de ceva timp, dar nu ai ce sa faci la dobitoc ...
 

DeletedUser

Guest
Nici un raspuns de la conducere ? Banuiesc, ca voi ati putea propune mai usor la aia de la inno... si daca o sa zica ca n-au spatiu pentru a stoca mai multe, sa le transmiteti ca le cumpar eu un ssd de un 1T pentru a putea stoca cate un mesaj de cativa kilobytes
smiley_emoticons_lol.gif
 
Sus