Extern-2022

Gucci.Stallone

Stie Tot
Cum de altfel a încercat să futa și sons , și wild.... sons pe byllis.. wild pe dimale

Dosr ca planul nu i a reușit și învingători au ieșit tocmai cei pe care a vrut să îi futa ;)))))
 

phoeniix

Membru activ
Cum de altfel a încercat să futa și sons , și wild.... sons pe byllis.. wild pe dimale

Dosr ca planul nu i a reușit și învingători au ieșit tocmai cei pe care a vrut să îi futa ;)))))
Exact ce ți-am spus mai sus , încerci să faci jucători să creadă ce vrei tu , in loc să gândești pozitiv ,fiecare lume își are scopul ei , îți dau un ex uite eu nu mai știu pe ce lume m-am certat cu iuli și am intrat la gina , și am fost dușman , asta nu a ins că pe următoarea lume ar fi trb sa aibă iuli ura pe mn sau eu pe el , putem fi dușmani ac că asta este jocul peste o lună putem juca împreună. Aici greșești tu ,bârfești multa lume ,. Și de aici te resping multi .
 

saca 24

Stie Tot
Exact ce ți-am spus mai sus , încerci să faci jucători să creadă ce vrei tu , in loc să gândești pozitiv ,fiecare lume își are scopul ei , îți dau un ex uite eu nu mai știu pe ce lume m-am certat cu iuli și am intrat la gina , și am fost dușman , asta nu a ins că pe următoarea lume ar fi trb sa aibă iuli ura pe mn sau eu pe el , putem fi dușmani ac că asta este jocul peste o lună putem juca împreună. Aici greșești tu ,bârfești multa lume ,. Și de aici te resping multi .
Degeaba...
Mai bine ii explici unui gandac pe unde sa mearga ca sa nu fie calcat in picioare, decat sa ii explici lui Gucci anumite lucruri.
Gandacul sigur baga la cap, Gucci, nu.
 

Axel74

Membru activ
@7bile uite orgoliile.
Liderii de pe extern s au tras pe cur referitor la luarea anumitor jucători.
Nu sunt singurul care nu am fost luat, gen mesaj să intru pe extern am primit de la Nihil dar link de invitatie nu am mai primit.

Si nu sunt dosr eu în situația aceasta. Mai stiu numai eu inca 10 persoane care nu au primit.
Si @RAGNARAR. La fel stie.

Dacă se pierdea se pierde pe grepolis.en datorita orgoliilor celor de pe ro care s au dus pe extern doar să se dea mari cu niste pătrățele de lider si că vai suntem romani.
tu pentru ca nu ai fost primit acum te dai cu strainii si le spui ce program avem
poate asta e unul din motive, zic si eu
 

TLCNDMM

Stie Tot
Un lucru e cert,m am ales cu un fan infocat=)))))) ragee sus,ragee jos
Mai lasa ma usor ca asa ai incercat si pe paros sa faci si stii prea bine soarta ce ai avut o(tu interna,eu jucand pana la final tinand o granita cu stark si dandu i posibilitatea lui iulianak47 sa aiba coronita pe cont)
 

TLCNDMM

Stie Tot
Stii care e norocul lui?Ca ma plictisesc si mi place sa l intarat,ca daca i as da ignore cateva luni bune s ar plictisi si el=)))
 

saca 24

Stie Tot
Doar am zis ca e un fel de terapie pentru el sa fie luat peste picior.
L-am vazut de cateva ori suparat, nervos pe forum :))))) Nu mai stiu care l-a enervat, dar l-a enervat rau :))))
Oricum, Gucci trebuie tinut in viata pe aici, altfel n-ar mai avea farmec...
 
Sus