Evenimentul de Iarnă

stamatecostica

Membru activ
Nimeni nu o sa bage bani in eventu asta ca nu merita ,dai o gramada de monezi pentru niste reconpense de 2 bani
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser15210

Guest
Asta e ceva de umplutura ...
Macar de ar pica recompense mai interesante ...
 

DeletedUser

Guest
Asta e ceva de umplutura ...
Macar de ar pica recompense mai interesante ...

of course...la final de event vor fi marile premii,cele care vor răsplăti răbdarea de a fi încheiat un parcurs complet al evenimentului,dar și cele care vor acoperi,în totalitate,orice sumă veți binevoi să investiți!
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser14965

Guest
le ti pentru vremuri mai bune

- - - Actualizat - - -

daca ar fi cu clasament cu siguranta ar fi bagat .
ar fi trebui sa bage si punctul de cultura ca la gaina faci 24 de rotiri primesti punctul asa ar fi misto.
 

DeletedUser15210

Guest
salut,consider injust să primesc la tombolă harpii,iar în orașul meu să fie venerat Zeus!!!...am doar 2500 pct. iar până la obținerea unui nou oraș,mai este ceva timp...acum ce fac,le pun în vitrină sau la conservat?
smiley_emoticons_confusednew.gif
Uite jucatorul care se lauda ca joaca din 2012 :D)))))
Băi loazăăă ! In locul tau taceam cand te laudai ca joci din 2012 !!! Noob ce esti !
 

DeletedUser

Guest
Uite jucatorul care se lauda ca joaca din 2012 :D)))))
Băi loazăăă ! In locul tau taceam cand te laudai ca joci din 2012 !!! Noob ce esti !

In viața reală,indivizii de genul tău sunt obligați la muncă în folosul comunității...aici se pare că ai "mână liberă" să-ți verși mizeriile pe oriunde ai și tu un loc liber să te manifești...dacă Forumul ar fi populat doar cu indivizi de teapa ta,cine s-ar mai amesteca cu ei?!
 

DeletedUser12202

Guest
Ciudat event.
16650 argint.Ai ce face cu el,dar....ridici depozit :).Aparere troiana pe banda...Buna la lumile cu revolta,pe sistem vechi unde joc cu zid 0....pierdere.Sunt mitice la roata,cati le-au primit ?.
Oricum,calul de capatat nu se cauta la dinti :).Eu ma bucur de ce vine,in fond e....moca :).Asa ca faceti bine si carcotiti la alte porti :)( m-am abtinut sa scriu : asa ca carcotiti,ma tocau lingvistii de pe Grepo :) ).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Eu am primit de doua ori vraja de mante :p
In rest, asa si asa, recompensele ...
 
Sus