Evenimentul de Iarnă

stamatecostica

Membru activ
E cam sarac Evenimentu asta :(
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

stamatecostica

Membru activ
Era bine sa alegem noi recompensele ca la Evenimentul e Halloween .Acest eveniment a fost si anul trecut ,eu ma asteptam la ceva nou din partea INNO Games
 
Ultima editare:

DeletedUser14965

Guest
normal al trebuii la 10 11. ca in fiecare data.
 

DeletedUser

Guest
salut,consider injust să primesc la tombolă harpii,iar în orașul meu să fie venerat Zeus!!!...am doar 2500 pct. iar până la obținerea unui nou oraș,mai este ceva timp...acum ce fac,le pun în vitrină sau la conservat?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser15256

Guest
Eventul acesta este foarte sarac....dai de roata o data pe zi si atunci primesti zid marit :( sau alte porcarii si ca sa mai dai odata ai nevoie de 100 monezi de aur si nu toti baga bani :(
 

DeletedUser15181

Guest
Eu nu pot sa dau roll... imi arata ca se incarca si ramane asa. Am incercat cu aplicatia mobila, cu chrome si firefox, dar fara succes.

PS: Dupa 2-3 ore fara succes in final a mers pe chrome ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Macar acuma nu mai aveti manticore
smiley_emoticons_bravo2.gif

Si pana de Paste o sa ma pot folosi de cele 500 pisici adunate
smiley_emoticons_lol.gif
...era prea de tot ca sa existe din nou un event asemanator tinand cont ca nici acuma nu am reusit sa distrugem toate zburatoarele.
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser

Guest
In februarie vine troia, scapi de pisici dai de ciori :)))))
 

DeletedUser6873

Guest
Macar acuma nu mai aveti manticore
smiley_emoticons_bravo2.gif

Si pana de Paste o sa ma pot folosi de cele 500 pisici adunate
smiley_emoticons_lol.gif
...era prea de tot ca sa existe din nou un event asemanator tinand cont ca nici acuma nu am reusit sa distrugem toate zburatoarele.
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif


Tu esti spartanu ..
 

DeletedUser14810

Guest
da eu astept jocurile olimpice mam saturat de eventu de iarna deja
 

DeletedUser

Guest
știe cineva,la ce oră se schimbă ziua de event?la mine a rămas blocată pe prima zi?!
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser15210

Guest
Si la mine ... Depinde cand se scoala Stil ... :))))))
 

DeletedUser1497

Guest
Cine a creat pe Wiki prezentarea eventului, l-a creat cu .... ca sa nu zic cu ce. Pe langa greselile ortografice care nu lipsesc, puteau sa specifice ora la care se face "refilul" rotii, dar se pare ca pe aceasta a omis-o. Si ca si multi altii de aici, subscriu "mai sarac ca eventul asta, nu am gasit pana acum" - se pare ca, criza a lovit si la INNO !
 
Sus