Este BUG pe cateva lumi

  • Autor subiect DeletedUser3650
  • Data de început

DeletedUser3650

Guest
:mad:
Este o situatie enervanta pe lumea Epsilon pot cuceri un oras fantoma fara sa fi cercetat Cucerirea si pe lumea Gamma nu ma lasa sa cuceresc un oras fantoma decat cu Cucerire va rog faceti in asa fel incat sa fie un singur mod de cucerire pe toate lumile pt ca unu vrea sa cucereasca pe epsilon si termina apoi are cont si pe Gamma si vrae si acolo asteapta vreo 6-7 ore si apoi nu merge este irelevant am pierdut deja jumate de zi cu Cucerirea unui oras :mad::mad::mad:
 

DeletedUser3352

Guest
:mad:
Este o situatie enervanta pe lumea Epsilon pot cuceri un oras fantoma fara sa fi cercetat Cucerirea si pe lumea Gamma nu ma lasa sa cuceresc un oras fantoma decat cu Cucerire va rog faceti in asa fel incat sa fie un singur mod de cucerire pe toate lumile pt ca unu vrea sa cucereasca pe epsilon si termina apoi are cont si pe Gamma si vrae si acolo asteapta vreo 6-7 ore si apoi nu merge este irelevant am pierdut deja jumate de zi cu Cucerirea unui oras :mad::mad::mad:
pai cel mai simplu respecti tu modalitatea de joc, ADICA iti cercetezi cucerirea asa cum este normal
 

DeletedUser

Guest
Recomandarea mea e sa contactezi sistemul de suport (in joc, meniul "Setari" > "Asistenta").

In mod normal cucerirea unui oras necesita si cercetarea "Cucerire".
 

DeletedUser

Guest
da,dar pe lumile cu revolta,la orasele fantoma nu necesita cucerirea cercetata
eu am luat 3 orase fara sa fi cercetat cucerirea
 
Sus