Erori

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut ,

vreau sa semnalez si eu doua erori:
prima dintre ele in urma cu doua zile in care am fost anuntat ca am parasit alianta din care faceam parte, colegii de alianta mi-au confirmat acest lucru...
iar cea de a doua azi cand nu ma mai pot loga deoarece imi spune ca am activat modul de vacanta.
marturisesc ca nimeni nu joaca de pe contul meu in afara de mine si sunt un jucator cu experienta pe alte jocuri similare.

merci.
 

DeletedUser

Guest
Salut

1)Pentru a intra in cont cind esti in modul de vacanta trebuie sa stepti o anumita perioada de timp, dupa aia te poti loga, incearca mai tirziu.
2)Te rog reformuleaza prima eroare pentru ca sa-ti pot raspunde.
 

DeletedUser

Guest
1)Pentru a intra in cont cind esti in modul de vacanta trebuie sa stepti o anumita perioada de timp, dupa aia te poti loga, incearca mai tirziu.
2)Te rog reformuleaza prima eroare pentru ca sa-ti pot raspunde.

pai daca nu am setat eu modul de vacanta? care este vina mea? chiar trebuie sa astept 24 de ore?
prima eroare a fost in urma cu doua zile, faceam parte dintr-o alianta si mi s-a spus ca am parasit-o .... fara ca eu sa stiu de acest lucru.
 

DeletedUser

Guest
Salut

pai daca nu am setat eu modul de vacanta? care este vina mea? chiar trebuie sa astept 24 de ore?
prima eroare a fost in urma cu doua zile, faceam parte dintr-o alianta si mi s-a spus ca am parasit-o .... fara ca eu sa stiu de acest lucru.

Nu gasesc un raspuns logic la problema ta.Mai bine trimite un tichet la suport.Spune-le problema ta si poate iti vor raspunde.Succes!!!
 

DeletedUser

Guest
parerea mea e sa trimiti un tichet la admini sa vezi cine s-a logat pe cont atunci cand ai parasit alianta si ai activat moduld e vacanta...poate n-ai fost tu (si contul a fost spart)


eu am parte de alte genuri de erori:
1. nu pot raporta mesajele in care am fost injurata .
2.timpul cu care se intorc trupele e altul decat cel cu care se duc..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47

Guest
Salut ,

vreau sa semnalez si eu doua erori:
prima dintre ele in urma cu doua zile in care am fost anuntat ca am parasit alianta din care faceam parte, colegii de alianta mi-au confirmat acest lucru...
iar cea de a doua azi cand nu ma mai pot loga deoarece imi spune ca am activat modul de vacanta.
marturisesc ca nimeni nu joaca de pe contul meu in afara de mine si sunt un jucator cu experienta pe alte jocuri similare.

merci.

Dacă joci pe lumea Alfa probabil că s-a activat limita de 200 de membri / alianţă. Alianţele care depăşeau acest număr au fost reduse la 200 membrii iar restul au fost daţi afară din alianţă random de către sv.

La a doua problemă tu ţi-ai activat modul de vacanţă probabil din greşală, nu avea cine să ţi-l activeze.
 

DeletedUser

Guest
fara suparare..uita-te la data cand a spus de eroare! nici nu se pomenise inca de limita de membri...
 

DeletedUser47

Guest
Da.. greşala mea. Este din cauză că s-a postat într-un topic în care nu se mai discutase de ceva vreme. Trebuia să deschizi alt topic cu problema pe care o ai tu.

În ori ce caz depune un tichet, cred ca ai un bug la chestia cu raportatul înjurăturilor. Iar la a doua problemă nu este nici o eroare, s-a mai discutat despre acea problemă şi este o setare a jocului întrucât innogames nu doreşte ca grepolis să devina un joc cu n scripturi cum a devenit triburile.
 

DeletedUser

Guest
sal

mi se intampla tot felul de erori:fac negot si imi dispar resursele pe drum,imi dispare din populatie fara sa fiu atacat si fara sa recrutez, etc.
plus ca serverul merge cand vrea el si cum vrea el,mai ales seara,problema care a aparut de vreo 3-4 zile.(lumea Beta).
 

Nihilius

Membru activ
Depune un ticket legat de acele erori. Serverul a avut niste probleme, apareau erori, speram ca ele s-au rezolvat (cel putin asa ne-au asigura tehnicienii inno games).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus