eroare

  • Autor subiect DeletedUser12511
  • Data de început

DeletedUser12511

Guest
de 1 ora am inceput sa folosesc intarire pentru manticore si inca nu am vazut nici una de ce ??
 

DeletedUser13932

Guest
E lasa ca si eu trebuia sa primesc matricone si nu am primit cica ca nu aveam populatie in fine dar ernii de ce nu am primit ca doar aveam populatie full
 

DeletedUser

Guest
Sigur te-a furat careva (nu zic cine, ca iese cu galagie) :D
 

DeletedUser5815

Guest
cand se va rezolva problema negotului? e dat peste cap de tot

au fost cel putin 2 update-uri de cand a aparut problema asta si inca nu s-a rezolvat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1530

Guest
intr-o zi cu soare si cu doua diminetzi :p
lasand gluma la o parte este destul de incomod :|
 

DeletedUser15527

Guest
Eu am patit de 2 ori cu Hidre. Si aveam populatie libera si nici o hidra
 

db22urs

Membru activ
la aceasta recompensa cred ca trebuie sa ai populatie libera, multa :D

cel putin 45 pt a primi o manticora.

Sigur te-a furat careva (nu zic cine, ca iese cu galagie) :D

ca de obicei, daca taceai, filozof/oafa ramaneai! :)


Eu am patit de 2 ori cu Hidre. Si aveam populatie libera si nici o hidra

vb tot cu ana0401, stie ea cine ti le-a furat.... adminii, vrea sa spuna, dar are un umor fin si nu pricepe lumea. :)

In alta ordine de idei, jocul s-a cam umplut de bugg-uri. am solicitat resurse de la satele de tarani si de 2 ori nu am primit nik, desi nu mai puteam cere 8 ore. astazi am fost atacat cu catapulte, am scos trupele din oras si am lasat sprijinul, si am mai pierdut si un lev la zid. dau sa-l reconstruiesc.... populatie insuficienta. :)) ma uit, doar 3 populatie libera... nu aveam nimic la construit, daca va trece asa ceva prin cap, orasul avea populatie libera zero... acum ma gandesc ca a dezertat careva de la ala si s-a pripasit pe la mine.... nu anuska? :)
 
Ultima editare:

DeletedUser8710

Guest
Am si eu o intrebare:
Cand primesti o invitatie prin link pe o lume, de ce accesand linkul ajungi la selecarea directei..si in final nu ajungi la insula unde ai primit invitatie.
Logic ca esti invitat de cineva ca sa fi cu el pe insula.sau macar langa...dar poti sa ajungi si pe alta mare!!!!

Este tot o eroare?
 

db22urs

Membru activ
e un bug sau nu? :))
fg2x3IvE2Ai.png

daca mai bag un car si o catapulta, pierd mai multi calareti... cum mama draku?? :) ia zi anuska, cine ma fura?? :)
Uh6xxibwDd7.png

Am si eu o intrebare:
Cand primesti o invitatie prin link pe o lume, de ce accesand linkul ajungi la selecarea directei..si in final nu ajungi la insula unde ai primit invitatie.
Logic ca esti invitat de cineva ca sa fi cu el pe insula.sau macar langa...dar poti sa ajungi si pe alta mare!!!!

Este tot o eroare?

vorbeste tot cu anuska, o sa-ti raspunda ca te-a furat cineva si pe tine! :))
 
Ultima editare:
Sus