Eroare Telefon

  • Autor subiect DeletedUser15901
  • Data de început

DeletedUser15901

Guest
Salut ! Cand intru in aplicatie , se incarca 100% o data, apoi se incarca pana la 51% si imi zice : Eroare la incarcarea datelor suplimentare , doriti sa incercati din nou ?
Ce pot sa fac?
 

DeletedUser14391

Guest
pt asemenea probleme cel mai bine este sa faceti ticket prin modul suport
 

DeletedUser15915

Guest
Si eu am aceasi problema...va rog gasiti o sulutie va rog frumos!!
 

DeletedUser7851

Guest
pentru problemele tehnice contactati suportul (trimiteti un tichet)
 

DeletedUser11080

Guest
pt asemenea probleme cel mai bine este sa faceti ticket prin modul suport
haha ,,voi sunteti cu capu..aceasta este o problema generala nu doar una izolata care tine de telefonul cuiva..dar tot o tineti cu tampeniile..pe langa ca adminii sunt de toata jena..incompententi..si corupti acum si cei dupa parta de software au dato in bara.. iar voi veniti cu aceelasi texte penibile..cate tickete trebuie facute sa va autosesizati sau voua trebe sa va deseneze lumea?
 

DeletedUser15930

Guest
haha ,,voi sunteti cu capu..aceasta este o problema generala nu doar una izolata care tine de telefonul cuiva..dar tot o tineti cu tampeniile..pe langa ca adminii sunt de toata jena..incompententi..si corupti acum si cei dupa parta de software au dato in bara.. iar voi veniti cu aceelasi texte penibile..cate tickete trebuie facute sa va autosesizati sau voua trebe sa va deseneze lumea?
Am tichet facut de la ora 18:30 ...si surpriza...nici un raspuns pana la ora asta...oare de ce? ( intrebare de baraj?)
 

DeletedUser15931

Guest
pt asemenea probleme cel mai bine este sa faceti ticket prin modul suport

Macar dati.ne niste informatii concrete ce sa intampla...daca se remediaza sau nu , cat dureaza , etc...nu sunt doar cateva persoane care au aceasta problema...uitativa pe magazinplay la recenzii si o sa vedeti ca sunt sute de persoane carora nu le merge aplicatia.
 

DeletedUser

Guest
Sunt un jucator care joaca doar de pe tel, sunt plecat cu serviciul in afara si nu am posibilitatea sa accesez jocul de la un pc, am bagat prea multi bani ultimile 3 luni si acum ce? Tot timpul si bani perduti ii vad cum se duc pe apa. Unde pot face un denunt?
 

DeletedUser

Guest
Oare nar putea sa scoata ultima tampenie de upgradare si sa lase cum a fost?
 

DeletedUser7851

Guest
Noi nu putem decat sa anuntam pe cei de la tehnic, restul depinde de ei
 

DeletedUser7851

Guest
Noi nu putem decat sa anuntam pe cei de la tehnic, restul depinde de ei
 

DeletedUser11080

Guest
stii ca iti poti da ban singur pt dublu post?..se poate considera tentativa de flood;) las ca va face cadou versaca cate o tastatura noua la tot stafful;))poate asa mai banati la comanda pe cnv:))poate cn stie chiar pe mn;)))HAppy cristim.;'))) carnati si salam:)
 
Sus