Eroare punte de batalie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
pe lumea upsilon am lansat o cucerire.

atacul cu nava a intrat ieri la ora 23.25. in urma bataliei am primit 765 puncte de batalie.
cucerirea orasului s-a incheiat astazi la ora 09.25.

este ora 13.20 si nici pana acuma nu am primit acele puncte de batalie, in agora nu pot lansa nici o parada deoarece nu am acele puncte.

despre ce e vorba?

ce ar trebuii sa fac pentru a primii acele puncte de batalie?

cand se vor aloca acele puncte?

mentionez ca am deschis tiket la suport iar raspunsul a fost ca se vor primi, dar nu imi spune si cand

ma poate ajuta cineva?
 

DeletedUser

Guest
Punctele de batalie respective le-ai primit ieri la putin timp dupa raportul de atac.
 

DeletedUser

Guest
Gresit

imi pare rau dar acele puncte nu au ajuns niciodata in agora la mine, eu nu am putut lansa nici o parada militara

suportul nu imi raspunde la tiket

va rog sa imi comunicati unde pot trimite o reclamatie privind aceasta situatie

- - - Actualizat - - -

Punctele de batalie respective le-ai primit ieri la putin timp dupa raportul de atac.

as dori sa imi explici cum este posibil ca sa ai pe raport 765 puncte de batalie si sa nu poti lansa o parada militara?

asta luand in calcul ca as fi primit acele puncte

as dori sa imi explici de ce echipa de suport nu raspunde la tiket?
 

DeletedUser9445

Guest
ca sa faci o parada acuma ai nevoie de mai multe puncte de batalie ,de exemplu la prima parada iti trebuie 300 de puncte,la a 2 parada 600 de puncte etc
 

DeletedUser

Guest
ca sa faci o parada acuma ai nevoie de mai multe puncte de batalie ,de exemplu la prima parada iti trebuie 300 de puncte,la a 2 parada 600 de puncte etc


nu stiu unde ai vazut tu 600 poate ne si exemplifici la ce nivel e parada de 600 de puncte

eu am lansat parada acuma si avem 4800 puncte urmatoarea o pot lansa la 5100 puncte.

aritmetica pura 5100 - 4800 = 300 puncte.

as dori sa detaliezi putin ce e cu acele 600 puncte, te rog
 

DeletedUser

Guest
Defapt, nu aveai 4800.. in fine..

Problema e ca tu chiar ai dat 2 parade militare dupa atacul de aseara :)
 

DeletedUser

Guest
Defapt, nu aveai 4800.. in fine..

Problema e ca tu chiar ai dat 2 parade militare dupa atacul de aseara :)

daca asa spui tu ok, am sa trimit mail domnului stil sa il rog sa dispuna verificari

referitor la acele 4800 , te rog sa fi atent inainte de a raspunde.

am spus ca am lansat o parada acum (acum cred ca am 4811 puncte), deci mai multa atentie (poti verifica cate puncte am si singurel)
 

DeletedUser

Guest
Linistit, dar aceleasi verificari le face si el si concluzia nu poate fi alta..

Cat despre cele doua parade, pe sistemul de suport au fost acordate si orele respectivelor parade, nu e vorba de parada activa... Si am spus "nu aveai" (timpul trecut) ca raspuns la afirmatia ta anterioara in care precizai ca aveai 4800 inainte de batalie..

Nu vreau sa par rau si daca chiar era vorba de vreo problema te-am fi ajutat sau cel putin ne-am fi cerut scuze. Nu de probleme si erori duce lipsa jocul, dar chiar nu e cazul in situatia asta..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Linistit, dar aceleasi verificari le face si el si concluzia nu poate fi alta..

Cat despre cele doua parade, pe sistemul de suport au fost acordate si orele respectivelor parade, nu e vorba de parada activa... Si am spus "nu aveai" (timpul trecut) ca raspuns la afirmatia ta anterioara in care precizai ca aveai 4800 inainte de batalie..

Nu vreau sa par rau si daca chiar era vorba de vreo problema te-am fi ajutat sau cel putin ne-am fi cerut scuze. Nu de probleme si erori duce lipsa jocul, dar chiar nu e cazul in situatia asta..

asa cum am discutat si a suport, iti multumesc pentru sprijin.

eu consider subiectul inchis si te rog sa inchizi si tiketul, eu nu am reusit sa il trec la rezolvate

multumesc
 

DeletedUser

Guest
Ok, subiectul acesta il inchid... Tichetul insa nu poate fi trecut la rezolvate si asteapta raspuns din partea ta. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus