Eroare Login

  • Autor subiect DeletedUser6286
  • Data de început

DeletedUser6286

Guest
Salut! Sunt jucator pe lumea Lambada si joc din regie adik am acelas Ip cu mai multi jucatori iar acuma nu ma mai pot loga!
:(
 

DeletedUser

Guest
Cont Furat!!!!

Salut ... ma numesc Edy si am si eu o problema legata de Contul meu ......G.I. JOE (asta e numele contului) precizez ca am avut niste probleme personale si dupa ce am revenit am dat sa ma loghez cu G.I. JOE si imi scria parola incorecta si mailul a fost schimbat ....aveam 15 orashe iar acum sunt doar 6 ...

P.S.--- Ash vrea ca cei care se ocupa de asha ceva(administratorii) sa imi spuna dak mai am vreo shansa sa imi recuperez contul inapoi. am si "martori" care pot confirma asta .. precizez ca , contul a fost facut pe lumea Zeta

O zi buna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu foarte multe... Sunt 14 zile in care se poate anula schimbarea adresei de e-mail dintr-un mail primit pe adresa veche. Daca aceste 14 zile au expirat nu mai sunt foarte multe sanse de a-ti recupera contul.

Poti insa depune un tichet unde sa dai cat mai multe detalii in legatura cu fostul tau cont.

P.S. Oricum orasele ce nu le mai detine contul, nu iti vor mai fi inapoiate.
 

DeletedUser

Guest
probleme de logare.

salutare, e ceva problema cu serverele ????? pt ca nu pot sa intru pe nici o lume. am sters scripturile si istoricul dar nimic. :rolleyes:
 

DeletedUser4567

Guest
nu pot intra pe grepolis

sall
am aceiasi problema
nu pot intra pe grepolis
ma loghez, si cand dau click pe o lume ma aduce din nou la pagina pricipala grepolis
am incercat si cu mozila 8.0.1 si acelasi lucru
pe internet explorer acelasi lucru
pe opera si incarca o secunda si apoi apare alb si nici zare de cladire sau altceva
ori e versiunea de vina ori e o problema pe care va rog sa o remediatzi cat mai rapid
in felul asta nu se poate juca
multumesc
astept sa imi spuneti cum sa remediez problema urgent
 

DeletedUser4567

Guest
?????

a mai avut cineva problema asta si a rezolvato?
daca da va rog sa mio spuneti
pt ca mie greu sa renunt la ceva la care am stat un an, si am pierdut timp, si miam facut prieteni, si cand jocul era in punctul culminant
de ceeeeeeeeee?????
 

DeletedUser

Guest
,,,

noi nu putem rezolva problema. in locul hartei mici apare un albastru complet. si unde ar trebui sa apara orasul rapoartele si insula unde se afla orasul apare un negru total. deci e problema cu serverul. se ocupa cineva de asta , am depus tichet dimineata dar nimic,
 

DeletedUser4567

Guest
la naiba

la naiba cu treaba asta
si eu care credeam ca netu e de vina, deam dat cu el de toti peretii
 

DeletedUser

Guest
...

nu-i netul de vina. acum observ ca scrie acolo. a aparut o eroare interna incercati mai tarziu. de dimineata tot incerc dar nu s-a rezolvat problema. SE OCUPA CINEVA DE PROBLEMA???????? puteti sa raspundeti si aici administratoriilor, nu ne suparam.
 

DeletedUser4567

Guest
nu merge

eu de ieri nu am putut sa intru decat odata
astazi doar odata,si atunci greu
si apoi deloc
 

DeletedUser7796

Guest
orase zeta

salut nu are nimeni un cont care nui trebuie cu macar 2 orase pe el daca aveti datimi un mesaj va rogg
 
Sus