Eroare - Garda orasului pe cucerire

  • Autor subiect DeletedUser14260
  • Data de început

DeletedUser14260

Guest
Banuiesc ca nu este corect sa ramana garda orasului pe un oras in curs de cucerire
Exemplul este de pe lumea Psi
[report]5558c42df83cce2781673f5bf4fccfbb[/report]
2m7ypp5.jpg
 

ciclin

Stie Tot
pai nava nu putea sa intre daca nu erau toate trupele infrante ...cum de a ramas garda ? a fost activata cu telecomandA ??


:-/
 

DeletedUser14260

Guest
Exact asta spun si eu, odata intrata nava in oras ar trebui sa anuleze orice alta comanda facuta de fostul posesor al orasului.
 

ciclin

Stie Tot
Da asa e , in mod sigur se vor face verificari , trupele pierdute in plus vor fi restituite =))
 

DeletedUser

Guest
Gardistii aia au fost prea smecheri. Au fost activati devreme dar s-au prezentat la posturi mai tarziu din cauza lenii. Daca nu ma credeti sunati la 112 si verificati in cat timp ajunge garda acasa la voi . Mie imi spui de militienii astia! Doamne!!! Garda e la fel ca adminii. Cand ai nevoie de ei nu sunt dar te trezesti cu ei cand nu trebuie....hahaha
 

DeletedUser13960

Guest
Gardistii aia au fost prea smecheri. Au fost activati devreme dar s-au prezentat la posturi mai tarziu din cauza lenii. Daca nu ma credeti sunati la 112 si verificati in cat timp ajunge garda acasa la voi . Mie imi spui de militienii astia! Doamne!!! Garda e la fel ca adminii. Cand ai nevoie de ei nu sunt dar te trezesti cu ei cand nu trebuie....hahaha
O aberatie adevarata...B-)
 

DeletedUser

Guest
Mi-au zis multi ca sunt intruchiparea adevrului suprem. Toate prostiile mele sunt adevarate....hahaha
 
Sus