Eroare forum extern

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
nu am gasit unde sa anunt, ceva gen "Intrebari- un moderator va raspunde"
asa ca am deschis topicul asta nou...

problema este: atunci cand dau marcheaza forumurile citite imi apare urmatorul mesaj
vBulletin Message
Your submission could not be processed because a security token was invalid.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.

din cate vad forumul este "powered by vBulletin" la fel ca cel de pe Triburile, ma gandesc ca functioneaza la fel ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ok, nu am scris corect, mare branza, dar daca tot stii ce am apasat explicami de ce apare acel mesaj?

stii si tu ca ai fost pe forumul triburile, acolo exista aceeasi tehnica, aceleasi butoane si totusi acolo merge aici nu ....

si app, daca citesc un topic ce contine posturi noi (singurul din acea grupa), de ce cand ma intorc la Forumul GREPOLIS imi arata grupul cu albastru(contine posturi noi)?

l.e. cred ca ar trebuii sa redenumesc tema in erori :p

am mai gasit ceva, dar asta se intelege prin faptul ca acesta este un forum tinerel (2-3 luni), la panoul de control cea mai pare parte a "textului" este in engleza ....

nu vreau sa ma intelegeti gresit, eu vreau doar sa ajut
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ooo...domnu Gabriel.O placere sa va intalnesc si aici.Sunt cateva erori ale forumului extern.

P.S:Oldies but goldies!
 

DeletedUser

Guest
ok, nu am scris corect, mare branza, dar daca tot stii ce am apasat explicami de ce apare acel mesaj?

stii si tu ca ai fot pe forumul triburile, acolo exista aceeasi tehnica, aceleasi butoane si totusi acolo merge aici nu ....

si app, daca citesc un topic ce contine posturi noi (singurul din acea grupa), de ce cand ma intorc la Forumul GREPOLIS imi arata grupul cu albastru(contine posturi noi)?

l.e. cred ca ar trebuii sa redenumesc tema in erori :p

am mai gasit ceva, dar asta se intelege prin faptul ca acesta este un forum tinerel (2-3 luni), la panoul de control cea mai pare parte a "textului" este in engleza ....

nu vreau sa ma intelegeti gresit, eu vreau doar sa ajut

1. Aici nu este Triburile.ro
2. Este alta versiune se software pentru forum
3. Din cate am inteles , cateva lucruri nu se pot traduce asa usor ( de aceea nu este totul tradus )
4. Am observat si eu ca dupa ce citesc un post si ma intorc la Pagina Principala imi apare ca postul nu este citit si trebuie sa ma intorc din nou pe acel post pentru a aparea ca este citit. Acest lucru este foarte enervant si o mare pierdere de timp.

Am inteles ca in curand se va trece la alta versiune la software-ul forumului. Se speram ca se vor rezolva aceste erori.
 

DeletedUser

Guest
Ooo...domnu Gabriel.O placere sa va intalnesc si aici.Sunt cateva erori ale forumului extern.

P.S:Oldies but goldies!

placerea este de partea mea:)

sincer nu sunt deranjat de cele de mai sus dar cred ca va ajuta si pe voi sa stiti care sunt neajunsurile forumului nu numai ale jocului ;)
 

DeletedUser

Guest
Am vazut ca forumul are probleme mari,dar na...

Dupa cum a spus Shadow,speram sa se remedieze aceste probleme.
 

Nihilius

Membru activ
Aceasta problema a aparut odata cu trecerea la o noua versiune, 3.8.5. Daca ati observat inainte erau probleme (inca mai sunt) cu threadurile. Il citesti si iti apare in continuare ca fiind necitit. 3.8.5 trebuia sa aduca si o rezolvare la aceasta situatie.

Am sesizat si noi problema expusa de tine si am anuntat pe cei de la Innogames, asteptam rezolvarea ei.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus