Eroare Cadou

DeletedUser

Guest
Ce inseamna aceasta eroare?
Acest dar il puteti deschide numai 16.12 ..

Astazi cand am gasit un cadou si am dat sa il deschid mi-a dat eroarea respectiva
 

DeletedUser

Guest
cadou

nu va chinuiti sa gasiti sunt doar 300 din fiecare resursa
 

DeletedUser

Guest
Ce inseamna aceasta eroare?
Acest dar il puteti deschide numai 16.12 ..

Astazi cand am gasit un cadou si am dat sa il deschid mi-a dat eroarea respectiva

Inseamna ca(,) cadoul respectiv poate fi deschis numai in data de 16 decembrie.
 

DeletedUser7790

Guest
eu am gasit unul si il pot deschide doar pe 9.12 in marea 85 exact cum zice la indiciu...dar normal nu trebuie sa poata fi deschis azi?mai exista unul in marea 85?
 

DeletedUser

Guest
eu am gasit unul si il pot deschide doar pe 9.12 in marea 85 exact cum zice la indiciu...dar normal nu trebuie sa poata fi deschis azi?mai exista unul in marea 85?

in fiecare zi ai cadoul ala de jos de langa rapoarte ..si acolo scrie clar! " Darul de azi pluteste undeva in marea X "
 

DeletedUser

Guest
Pai da vlad10 , la mine scrie ca in marea 10 gasesc un cadou , si in marea 10 am gasit cadoul care se deschide pe 16 ..
 

DeletedUser

Guest
Lafel am patit si eu !!!
In ce mare e cel de azi ???:(
 

DeletedUser6401

Guest
Mai oameni buni, scrie in coltul din dreapta pe ce mare se afla cadoul. Daca ati gasit unul care nu se poate deschide acum, mai cautati. Pot fi mai multe cadouri pe o mare. :)
 

DeletedUser

Guest
Ce inseamna aceasta eroare?
Acest dar il puteti deschide numai 16.12 ..

Astazi cand am gasit un cadou si am dat sa il deschid mi-a dat eroarea respectiva

Inseamna ca ai gasit cadoul care trebuie deschis in data de 16.11
 

DeletedUser

Guest
Da dar la ce coordoante e cel de azi ????:angry::angry::angry:
 

DeletedUser6010

Guest
Salut!

In cazul in care suntei pe lumea Ny (ca mine) va pot explica ce s-a intamplat!

Probabil voi ati cautat pe marea 10 cadoul pentru ziua 1! Dar l-ati gasit pe cel de ziua 16 (coordonate: x=190; y=14) in timp ce cadoul pentru ziua de 1 este la coordonatele x=154; y=13! Coincidenta a facut ca cele doua cadouri sa fie pe aceeasi mare... si probabil (asa cum am facut si eu) ati dat mai intai de cadoul 16 si v-ati gandit ca trebuie sa asteptati pana pe 16.12.2011 ca sa-l puteti lua... dar nu este asa deoarece cadoul de 1 este un pic mai "la stanga"! Sper ca v-am putut ajuta! Si tineti minte: ACEST SFAT ESTE VALABIL DOAR PENTRU CEI DE PE LUMEA NY!!!

Cu respect, Lordsss!:pro:
 

DeletedUser

Guest
Da! Ai dreptate, asa am crezut si eu mai intai dar am zis sa mai caut si am de al doilea cadou pt 01.12

Toate cadourile sunt pe harta, putem da de ele si nota coordonatele. Pana acum am gasit 3
 

DeletedUser

Guest
Nu mai intrebati unde sunt cadourile pentru ca difera de la o lume la alta:)
 

DeletedUser7295

Guest
si eu am gasit 2 cadouri pe o mare....,dar mai scrie sub cadou data la care se poate deschide
 
Sus