Eroare alarma telefon

  • Autor subiect DeletedUser6507
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
De curand mi-am luat un telefon si nu pot instala aplicatia grepolis,spune "dispozitivul dumneavoastra nu este compatibil cu aceasta versiune" dar pe samsung ar trebuii sa mearga aplicatia.Am un telefon Samsung GALAXY POCKET 2,seria SM-G110h,are android ,memorie 1 GB,single core.Nu stiu ce ar avea dar zice ca nu e compatibila pe telefon.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
mda,cred cate inseli un pic,procesorul e de 1 GHz si memoria(RAM) de 512Mb.Exista posibilitatea ca aplicatia sa ceara ceva mai multe resurse tinad cont ca are un andro de 4.4.2 si cu siguratna multe instalate.zic si eu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15256

Guest
Trebuie sa se actualizeze magazin play :D
Am avut si eu problema
Lasi telefonul cu netu deschis si se actualizeaza singur
 

DeletedUser15021

Guest
Nu merge pe telefonul ala... e prea slab.
Cat ai dat pe el ?
La max 350lei gasesti samsung (daca tot iti plac) compatibile si mult mai performante. Cu quad core, 1gb ram, 8gb memorie interna, etc.
Te pot ajuta cu sfaturi daca doresti, ma pricep la telefoane. :D
 

myezul

Membru
De curand mi-am luat un telefon si nu pot instala aplicatia grepolis,spune "dispozitivul dumneavoastra nu este compatibil cu aceasta versiune" dar pe samsung ar trebuii sa mearga aplicatia.Am un telefon Samsung GALAXY POCKET 2,seria SM-G110h,are android ,memorie 1 GB,single core.Nu stiu ce ar avea dar zice ca nu e compatibila pe telefon.
incearca de mai multe ori si mie imi zicea ca e incompatibila cu telefonul meu ( Asus ZenFone, 4Gb ram, 32GB), am incercat de vreo 5-6 ori pana a inceput sa instaleze.
 
Ultima editare:

DeletedUser15210

Guest
Tu nu stii despre ce e vorba ... Cand nu e compatibila aplicatia nu te lasa nici macar sa o activezi. De fapt, in loc de butonul "Instalare" apare chestia cu incompatibilitatea ;)
 
Sus