Edessa

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea Edessa' creată de leo9913, 22. Iul 2018.

1. Demos06

Demos06 Membru Nou

Care tonă de dușmani?

2. MarcusAl

MarcusAl Membru Nou

E clar că vorbești în necunoștință de cauză, Fear are pact cu toată harta împotriva Legiunii=))))) sigur, exagerez puțin dar în mare parte cam așa stă situația.. Statisticile spun la fel, și dacă ne uitam la luptători alianțe cam tot asta reiese. Zi faină

3. c.arch

c.arch Membru

Dupa parerea mea in momentul de fata Actium e cea mai buna lume cu revolta. Atat pt viteza cat si pentru lupte.
    Saptamanile astea oricum se va deschide lume noua, ramane de vazut cum va fi.

MarcusAl apreciază mesajul tău.
  4. MarcusAl

MarcusAl Membru Nou

Nu te contrazic.. Pe edessa cel puțin viteza e varză, de asta m-am și lăsat.. Și Lamia a fost bunicica, dar și acolo primele doua alianțe aveau pact, mă rog..

5. speef-

speef- Membru Nou

Aveti idee cand se deschide noua lume, Gela cred? Se cam intarzie destul de mult cu deschiderea...
    Va fi tot cu dominatie? Din cate am inteles, se cam schimba nitel treaba cu dominatia pe revolta, cine poseda informatii rog frumos sa nu se abtina la "a comenta"
    Toate bune.

6. -Ryuzaki-

-Ryuzaki- Membru Nou

Exagerezi e putin spus
    Nu stiu cât de frustrat ai ajuns sa postezi asemenea fraze
    FF are un singur pact și anume pactul cu refugiații
    De care nu ne am folosit niciodată pana azi la acțiunea pe orașul lui Bala (bine dacă o pot numi acțiune la cum a decurs )
    Alta dovada de frustrare se observa din faptul ca bala nici măcar nu s a aparat si in schimb a început sa demoleze clădirile din oraș
    Nu înțeleg de ce încerci sa va victimizați atat
    Și pentru colegul de mai sus care a zis ca se vede care e cea mai buna alianță și anume locul 1 luptători
    Dragi mei nu e vina mea ca pe noi nu ne ataca nimeni și aveți aproape dublu la punctele făcute din apărare
    O sa vedem in săptămânile următoare
    Special am venit și eu pe granița sa nu mai aud comentarii de genul “e ușor sa te dai cocos din spate de la caldurica”
    Și deși nu voiam sa aduc in discuție aici ,acum câteva zile mi s a confirmat faptul ca cel pe care l am dat afara ca fiind presupus spion de la voi chiar era spion si își făcea treaba bine
    Spionul fiind pitiqul , VAR cu cineva de la voi din conducere (nu vreau sa nominalizez persoana in cauza pentru ca in ultima săptămâna a fost super de treaba )

Timpul rezolva totul
    Vom vedea noi care e mai bun etc
    Pana atunci , o seara frumoasa
    Cu respect -Ryuzaki-

Ultima editare: 2. Noi 2018
  7. MarcusAl

MarcusAl Membru Nou

=)))) Stați calmi, a venit și într-o săptămână îi cedează orașul flerponeiului=)) Că doar așa se întâmplă la Fear, care nu poate să țină un oraș il cedează tăticului flerp ca să mai bage ăla câte 100k gold pe zi pentru niște revolte.. Hai mă oameni buni, despre ce vorbim?? Știi și tu bossule că vă tine goldistu in spate pe toți.. Die Hard era in mare parte Un Ohm.. Și a dat delete Un Ohm, a dispărut și Die Hard. La voi e aceeași situație.. Îmi imaginez cum faceți rugăciuni în fiecare seară să nu cumva să își de-a tata flerp delete, dragii de voi =)))))

8. -Ryuzaki-

-Ryuzaki- Membru Nou

Ok mah “ bosule”
    Vorbim luni seara
    Și după câteva saptamani de asemenea

9. MarcusAl

MarcusAl Membru Nou

Măcar nu mă contrazici =)))))

Sus