Dominația, noua caracteristica a jocului

DeletedUser14872

Guest
Nicol unde e pisica neagra ? poza asta e mult mai putin draguta ca poza precedenta ..schimb-o inapoi :)

Mna Gymus te-ai tot chinuit in vre-o 3 mesaje sa te tot faci inteles ..ca deobicei raspunsurile la astfel de chestii nu le gasim pe forumul extern ci prin tiket cu intrebare la adminii din romania ..te lamuresc si ne lamuresc ei daca va fi alternanta intre lumi cu final prin dominatie si lumi cu final prin minuni sau de acum incolo nu se vor mai deschide niciodata lumile cu minuni eu inca sunt in dubii sa intru sa nu intru....
 

saca 24

Stie Tot
intrati cat mai multi :))) viva dominatie! :)) vreau sa intre toata crema grepolisului. vorba aia: ,,prietenii stiu de ce" ;) :D
nu va fie teama.. fake-urle au acelasi gust pentru toata lumea :))))
 

Gymus

Membru activ
Nicol unde e pisica neagra ? poza asta e mult mai putin draguta ca poza precedenta ..schimb-o inapoi :)

Mna Gymus te-ai tot chinuit in vre-o 3 mesaje sa te tot faci inteles ..ca deobicei raspunsurile la astfel de chestii nu le gasim pe forumul extern ci prin tiket cu intrebare la adminii din romania ..te lamuresc si ne lamuresc ei daca va fi alternanta intre lumi cu final prin dominatie si lumi cu final prin minuni sau de acum incolo nu se vor mai deschide niciodata lumile cu minuni eu inca sunt in dubii sa intru sa nu intru....
... Mi sea pare aberant ca sa nu avem nici-un admin pe forum.. macar sa vina cu un "Buna ziua" sau...
 

saca 24

Stie Tot
moderator nu admin.e legea junglei aici :)) i-am dat eu un mesaj lui odmn acum vreo saptamana,cu privire la forum, dar nu s-a obosit sa-mi raspunda.
doar sunt un muritor de rand...

stll ar trebui sa mai schimbe o vorba cu noi aici,din cand in cand ;)
 

DeletedUser14872

Guest
... Mi sea pare aberant ca sa nu avem nici-un admin pe forum.. macar sa vina cu un "Buna ziua" sau...

Nu mai vine nimeni cu nici un comentariu dintre oficialii jocului de peste un an de zile dar majoritatea nu si-au dat seama de asta ...lasa jucatorii sa se porcaiasca intre ei dupa care le sterg comentariile ...si atat ...parerea mea ar fi ca forumul extern sa fie rationalizat doar in postarile oficiale cu caracteristici ,update ,noi lumi si arhiva ..in viziunea mea forumul extern asa cum arata la momentul de fata este mort ...nu mai ajuta pe nimeni ..totusi este bine ca inca mai putem face tikete undeva si sa ni se si deschida tiketul ..daca moderatori nu mai sunt pe forum e bine ca inca mai avem admini ..cand nu vom mai avea nici admini punem cruce pe joc si gata
 

Gymus

Membru activ
Ehe... pisica ca pisica... dar cred ca trebuie sa-l chemam pe Daniel la cat s-a vb pe forumul asta... Ptiu drace din acest forum.
 

DeletedUser14872

Guest
Chemati-l si pe Daniel numa sa nu inceapa porcaiala ca ma retrag din discutie :)

Gymus cand ne vedem si noi la o bere in Pitesti ?
 

DeletedUser12202

Guest
Si cica s-a deschis Lumea...Farfala ???.Cica :(. Pe forum nu exista,dar...ce conteaza,nu-i asa ? :).
Sistem nou,lasa,se descurca ei !De ce forum ?Sa aiba unde se se porcaleasaca ?Oricum,nu nu ne mai pasa,fraierii mai si joaca,noi actionam din...rutina.
Stimati admini,moderatori,sau cam va veti numi,din respect pt.jucatorii de pe Grepo-care mai sunt,datorita carora mai sunteti,faceti un min de efort !Postati Dominatia asa cum ati postat si revolta-nu ma trimititeti pe fb,eu joc pe Grepo,aici vreau informatiile.Actualizarile,faceti-le aici,nu pe fb.Deschideti o lume noua,deschideti-o aici cu caracteristicile ei,ca la carte,merita macar atat cei care joaca.Nu asteptati sa se faca joc de glezne intre grepo si fb grepo !
 

DeletedUser12202

Guest
O deschideti,puneti topic cica de discutii,dar...unde este lumea asta pe forum ???
Cata indiferenta,nesimtire,aveti sa nu faceti post pt lumea Farfala ???
Stil,jucatorii de pe Grepo.ro nu merita un minim de respect,de consideratie ???
 

DeletedUser12202

Guest
Ma intreb cum ar fi ca si jucatorii sa trateze lumea Farsala cu aceeasi indiferenta ca si adminii ?
Pur si simplu sa iasa toti de pe lumea asta.
Ar mai fi atat de indiferenti ???
Apropo,d-nule Still,eu nu folosesc fb,eu joc-cand joc,Grepo,este un forum,de aici iau(scuze luam)informatii.Unde gasesc pe forum setarile lumii ???E sistem vechi sau nou de cucerire ???Protectie,viteza,bonus de noapte,unde gasesc ???Pe Forum,ma refer,nu informatii de la colegi..Nu sunt o...goldista,sunt doar jucator.Asta nu inseamna ca nu merit un minim de respect,respect care ar consta in informare corecta si complecta vizavi de orice lume se deschide.
Cereti pareri vizavi de dominatie,e logic(cu toate ca va doare la....bascheti de pareri,probabil vi s-au cerut,altfel nu va ...oboseati sa creati postul).Dar sa va obositi sa dati pe FORUM caracteristicile lumii era prea mult,nu-i asa ?
Daca ele exista aici si eu nu le-am vazut,scuzati postarea.
 

TitiChirpic

Membru
Dragi jucători,

Incepând cu data de 20 Septembrie 2018, avem plăcere de a vă invita pe lumea Farsala. Aceasta lume, contine noua caracteristica a jocului, Dominatia

Dominația este o caracteristică nouă a jocului, în care alianțele luptă pentru dominarea lumii. Pentru a domina lumea, este nevoie să vă alegeși o strategie, să vă zdrobiți în luptă dușmanii, până când lumea va fi dominată de dvs. Mai multe informații despre aceasta caracteristica veți găsi în wiki. Așteptăm părerile dvs. legat de noua caracteristica a jocului aici


Setări de joc:

Viteza de joc: 4
Viteza unităților: 3
Viteza negustorilor: 3
Protecția jucatorilor după intrarea pe lumea de joc: 5 zile
Limita alianței: 50 de membri
Moral: Activ
Endgame: Dominata
Sistem VECHI de cucerire
Zei 6 (Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades, Artemis)
Bonus de noapte: incepe ora 23:00 dureaza 07 ore (23:00 - 06:00)
Cumpără instant: Da
Comerțul cu monede: Da
Timpul de infiintare a orasului: 12 ore

Distracție plăcută tuturor,
Echipa Grepolis.

Ultima editare: 13. Sep 2018
Stil, 13. Sep 2018
 
Sus