Doar SPAM

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser15336

Guest
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
smiley_emoticons_grepolove.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser16706

Guest
Pai cum de ? Ziceai ca grepolis e joc usor probabil de la ideea asta ti s-a urcat la cap ca stii juca grepo
smiley_emoticons_lol.gif
de aia n-ai avut curaj sa trimiti o nava pe alea 2 revolte?
fiindca nu stiu eu juca grepo? :)
si tot de aia ma chemati la voi?
Vai vai vai, littlr owl,...
 

DeletedUser12202

Guest
Ciudata lume. In general au fost toți antiCaini. Dacă ei renunța,cine cu cine se va bate ? Am văzut si câțiva cu masca de câini care sunt deja in band. Îmi doresc sa rămână,sper sa fie curățenia de toamna .
 

DeletedUser16706

Guest
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Am avut de luat alte orase dar nu iti face griji ajung si la tine au zi la el marele jucator de grepo "nu ai avut curaj"
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Inainte ar trebui sa ajungeti la scoala, la niste ore de gramatica limbii romane, si tu si iubi tau cucuveaua
Si da, sunt sigur ca vei trimite navele cu 'experienta', nu?
Apropos, o pasarica mi-a soptit ca tu si cucveaua folositi aceeasi conexiune la internet...
 
Ultima editare de un moderator:

Bufnitzel

Membru
Am scris si eu un cuvant gresit te-ai trezit si tu iar legat de faza cu conexiunea la internet verifica si dupa vorbeste :)
 

DeletedUser16706

Guest
verific...
dar e o chesti la cucuvea
numele ala de oras...Vibera..
Vibera e un sarbe care ataca noaptea, daca nu gaseste soareci rca pe craci si papa pui de cucubea sau brabuzte...:)
legat de cat sunt de bun la grepolis, tin minte actiunea aia a voasrtrta pe mine, cand tu aveai 35 orase, si eu vreo 20, si s-a umplut M54 de scafandri...
Ultima data cand am verificat clasamentul luptatorilor, tu nu erai pe pagina cu mine
 

DeletedUser16706

Guest
Frumoasa actiune:))
cu scripturi si adminii in spate
Am 7-8 ani de grepolis in spate, si pe ro si pe extern, dar e prima data cand vad asa magarii
Banati-ma pentru acuzatii false, R.I.P Grepolis.ro
 

DeletedUser15336

Guest
Frumoasa actiune:))
cu scripturi si adminii in spate
Am 7-8 ani de grepolis in spate, si pe ro si pe extern, dar e prima data cand vad asa magarii
Banati-ma pentru acuzatii false, R.I.P Grepolis.ro
asa zic toti cand se vad pierzatori. frate nu poti rezista de 1 singur, ai rezistat atata timp...
 

DeletedUser16706

Guest
asa zic toti cand se vad pierzatori. frate nu poti rezista de 1 singur, ai rezistat atata timp...
pot rezista, am mai facut asta, contra unor aliante mai mari
am mai pierdut orase, crede-ma
Jocul 'cinstit ' e motivul pentru care pleaca lumea de pe ro
ultimul server deschis e...suprapopulat :)
nici forum nu are
 
Ultima editare de un moderator:

Missis Bella

Membru activ
Frumoasa actiune:))
cu scripturi si adminii in spate
Am 7-8 ani de grepolis in spate, si pe ro si pe extern, dar e prima data cand vad asa magarii
Banati-ma pentru acuzatii false, R.I.P Grepolis.ro
Posteaza ceva rapoarte, sa vada si cei care nu stiu despre ce vorbesti . Eu, banuiesc dar una e cand pui si ceva dovezi .
 

DeletedUser14175

Guest
Mie mi place aroganta ieftina. Alianta de pe locul doi vs un singur om si apoi isi pun nume la oras "craca rulz"
 
Sus