Doar o parere

DeletedUser1411

Guest
A fost tare faza ..Era vorba de atacuri organizate.. ceva de genul:))) In serial:D
Si eu am jucat triburile o lunga perioada de timp..
 

saca 24

Stie Tot
unde gasesc si eu faza aia:)) chiar vreau s-o vad :)))) ai vreun link,ceva?

cat despre triburile,am jucat prin 2007-2008,pana s-au prins unii ca n-am net acasa la tara si mi-am luat-o in freza :))))))
jucam doar cand eram in camin,la liceu ;)
 

saca 24

Stie Tot
Multam! :)
Abia ce am ajuns acasa dar o sa ma uit acusi la ele :))))

Ps:Multi de pe grepo ma stiu ca ,,saca".Apreciez ca ai retinut numele meu real ;) :)))
 

saca 24

Stie Tot
:)))) Nu m-am uitat la tot,n-am prea avut timp,dar am retinut o faza de pe la inceput cand zicea tipa aia ,,Nu se mai simte bine decat cu tribul lui" :))))

O sa ma mai uit putin si-n seara asta ;)
 

db22urs

Membru activ
Vrei sa fiu sinceră cu tine?
Lipsește , cu desăvârșire, bunul simt. Din toate punctele de vedere.
deci tu vrei sa spui ca oameni gen bubulica1 (alias tatal lor, etc) erau lipsiti de bun simt? :) esti copila daca gandesti asa.... intradevar, sunt restante la bunul simt, sunt sunt jucatori care nu au 2 ani de acasa, nu mai vb de 7, dar asta nu are legatura cu forumul. aici cine jigneste isi ia ban si gata. tu nu observi ca in afara de tine si de still (anunturile oficiale) nu mai posteaza nimeni din conducere? te-ai intrebat de ce? pai bunul simt trebuie sa fie de ambele parti... tu incerci sa faci ceva, dar cu o floare nu se face primavara. stii f bine ca si tu ai perioade lungi de inactivitate. cand nu o sa mai poti intra cine o sa mai raspunda? ar trebui sa o cooptati si pe nicole, vad ca are destul de mult timp liber si ii mai si place. :)
 

DeletedUser1411

Guest
Eu nu am dat exemple de jucatori care au sau nu au bun simt. Am vorbit la modul general.

Am promis ca voi face tot posibilul și voi intra. Chiar de-or fi și 5 minute. Nu confunda inactivitatea mea pe joc cu cea de aici. Sunt doua lucruri diferite.

“Bătălia” asta dintre membrii echipei Grepolis și jucatori a existat dintotdeauna. Însă, in ultima vreme , lucrurile au luat-o pe o cale destul de urâta. Amenințări și cuvinte jignitoare la adresa celor din echipa pe motivul frustrării unora. Și de ce? De ce trebuie sa suportam lucrurile astea?
Sinceră sa fiu, nu pot sa învinuiesc pe nimeni ca nu mai apare pe aici. Sunt sigura ca au propriile motive pentru care au ales sa facă acest lucru.

Ahh.. și încă ceva: nu mai confundați moderatorii cu administratorii(adminii).
Sunt doua “joburi” diferite.
Moderatorii va vor raspunde la întrebări pe forum, adică, aici.
Adminii .. pe joc, in cadrul sistemului de suport .

Cât despre mine? Voi merge mai departe cu încercarea de a “resuscita” forumul. Cât voi reuși... vom vedea:)
 

DeletedUser1411

Guest
Or fi sau n-or fi... Ce este clar e că nu așa veți găsi răspunsuri/soluții la întrebări/nelămuriri.

Nu costă nimic să fii decent în exprimare.
 

db22urs

Membru activ
Or fi sau n-or fi... Ce este clar e că nu așa veți găsi răspunsuri/soluții la întrebări/nelămuriri.

Nu costă nimic să fii decent în exprimare.
nu decenta este motivul, sunt jucatori buni care au renuntat sa mai posteze. si nu pt ca nu aveau sau nu exista decenta... tu esti singura care mai posteaza, si cu o floare nu se face primavara.... cat vei mai posta si tu. :) iti doresc noroc in incercarea ta, dar nu cred ca vei reusi.

“Bătălia” asta dintre membrii echipei Grepolis și jucatori a existat dintotdeauna. Însă, in ultima vreme , lucrurile au luat-o pe o cale destul de urâta. Amenințări și cuvinte jignitoare la adresa celor din echipa pe motivul frustrării unora. Și de ce? De ce trebuie sa suportam lucrurile astea?


Ahh.. și încă ceva: nu mai confundați moderatorii cu administratorii(adminii).
Sunt doua “joburi” diferite.
Moderatorii va vor raspunde la întrebări pe forum, adică, aici.
Adminii .. pe joc, in cadrul sistemului de suport .
nu fa greseala sa crezi ca exista o batalie dintre o tabara si alta (cea a adminilor si cea a jucatorilor). nu exista asa ceva.... doar s-a speculat. nu ai cum sa jignesti pe cineva din conducere, iti iei ban instant, si-l mai iei si permanent. are cineva o frustrare? dovedeste-i ca nu e asa, explica-i, si daca are cat de cat IQ va intelege. daca nu, nu e o pierdere pt peisaj... dar nu am vazut prea des sa se intample asa ceva... si de aici apar frustrarile. iar unele sunt destul de intemeiate... ce fel de afirmatie este asta: "De ce trebuie sa suportam lucrurile astea?" te-a jignit pe tine cineva? de ce te bagi in oala cu altii? :) nu trebuie sa suportati nimic, dar cand faci o actiune ar fi corect sa o si justifici, iar asta nu prea se intampla.
 

DeletedUser1411

Guest
Ohh, da! Am fost jignita și super-jignita.
Dar ... am trecut peste acest lucru. Pentru ca eu am ales sa fiu aici și sa dau răspunsuri la întrebările tale/ale voastre.

“Bătălia” ... am descris-o ca fiind una imaginara. D-aia am pus-o intre ghilimele.
Nu am găsit un alt cuvânt sa exprime ceea ce se întâmpla.

Cât voi reuși.. voi reuși. Măcar voi încerca.
 

db22urs

Membru activ
de catre cine ai fost jignita? poti sa-i numesti pe cei care te-au jignit pt ca raspunzi pe forum?
 

DeletedUser1411

Guest
Nu contează cine. Contează gestul.
Atacuri la persoana când nici măcar nu ma cunosc. Și nici nu s-au sinchisit vreodată.

Dar sa încheiem subiectul. Nu sunt o victima aici. Am vrut doar sa răspund întrebărilor tale.


Tu ce mai faci? Pe unde mai joci?
 

db22urs

Membru activ
pe unde m-ai lasat ultima oara. :) eu zic ca ar trebui numiti cei ce jignesc, ca lumea sa-i stie si sa-i eticheteze. nu numai in cazul tau, ci in general, sa fie numiti cei ce folosesc un limbaj trivial... ca lumea sa-i ocoleasca.
 

nicol 10

Stie Tot
a fost si alecsandra pe Hyper.? :) oare ne-ar putea spune cat mai sta deschisa aceasta lume parca fara de sfarsit? :) eu am apucat sa o vad putin pe Olimpia, am fost chiar colege de alianta :)
 

DeletedUser1411

Guest
Pai, cred ca deja ți-ai răspuns la întrebări, Capone.

Întrebările tale au avut un răspuns.
Problema este ca nu a fost răspunsul așteptat de tine. Și aici, eu nu am cum sa te ajut.
 

DeletedUser1411

Guest
pe unde m-ai lasat ultima oara. :) eu zic ca ar trebui numiti cei ce jignesc, ca lumea sa-i stie si sa-i eticheteze. nu numai in cazul tau, ci in general, sa fie numiti cei ce folosesc un limbaj trivial... ca lumea sa-i ocoleasca.

O sa fac o “Lista neagră” a Grepolisului. :D
 

DeletedUser1411

Guest
a fost si alecsandra pe Hyper.? :) oare ne-ar putea spune cat mai sta deschisa aceasta lume parca fara de sfarsit? :) eu am apucat sa o vad putin pe Olimpia, am fost chiar colege de alianta :)

Da, Nicol. Am fost și eu pt o scurta perioada.
M-am tot apucat de joaca pe ultimile lumi.. dar nu mai găsesc timpul necesar sa ma dedic și jocului. Și prefer sa încetez decât sa încurc.
 
Sus