Diverse

DeletedUser

Guest
Dragi jucatori grepolis , eu, Birlan am hotarat sa fac acest Forum ca fiind o intensa cale de comunicare intre jucatori

NU STIU DACA VA AVEA SUCCES , SAU NU , DACA A FOST BINE CA L-AM FACUT , DACA VA PLACE SAU NU!

Mi-am dat interesul sa fie perfect insa toti gresim si daca am facut erori , mai mici sau mai mari va rog sa ma scuzati !

Acest forum este destinat discutiilor libere tinute intre jucatori , DISCUTII CU PRIVIRE LA JOC !
De asta am ales sa pun acest nume.


Va astept sa va faceti simtita prezenta si sa il facem , impreuna , caci numai impreuna putem birui , sa-l facem forum principal , pt jucatori de orice teapa .

As dori si sustinerea jucatorilor cu experienta
MULTUMESC ANTICIPAT TUTUROR!


BUN VENIT TUTUROR!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
vreau sa incep cu o scurta intrebare :
Ce inseamna pt tine grepolis?
 

DeletedUser1411

Guest
Pentru mine..Grepolis inseamna...locul unde am cunoscut oameni..pe unii mi i-am facut prieteni..am purtat nenumarate conversatii frumoase..si-n contradictoriu (tre' sa recunosc)...este locul pe care-l vizitez ori de cate ori am nevoie de-un respiro..in viata de zi cu zi..
Este oaza mea de liniste si ....de neliniste..:))))..dar ce-i mai important este ca imi place al naibii de tare senzatia asta!:))))
 

DeletedUser

Guest
imi spuneti si mie va rog cum se fac invitaiile ?
nu stiu cum sa invit aliati langa mn
acum totul s-a schimbat
nimic nu mai e la fel
totul sa schimbat si e aiurea
 

DeletedUser

Guest
da
vedeti
si cei mai mari jucatori din grepolis sunt de accord
eu as vrea sa facem un forum sub forma de campanie
daca reusim sa strangem peste o suta de raspunsuri in acest forum se va deschide lumea Alpha , pe care o iubim cel mai mult

- - - Updated - - -

vreti sa mai spunem si niste bancuri
e c-am pliktiseala
 

DeletedUser9304

Guest
ma birlane ma nu te potolesti?nu ti-au ajuns revolte in aliante pe alpha si achiles?acum te revolti ipotriva adiminilor si big point?cand iti aud nuele intru in coma de nervi.daca admini au hotarat sa nu fie redeschisa lumea alpha asta e.ce crezi ca poti tu sa faci singur si cu 8 playeri care au pus botul la discursurile tale populiste?cine crezi ca esti tu sa ii obligi pe cei de inno sa redeschida lumea alpha.poate te mai alegi si cu o banare frumoasa raude tot.
 
Sus