Disparitie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
La un moment dat cand s-a terminat munca la o cladire mi-au disparut aproximativ 1500-2000 resurse din fiecar.Comandapentru urmatoarea constructie era data iar resursele mi le luase in momentul comenzii,ce s-a intamplat?:mad:
 

DeletedUser

Guest
Nu ai facut vre-un negot ? Nu te-a jefuit cineva ?
Daca nu , depune tichet .
 

DeletedUser

Guest
tesis omul vroia sa intrebe, probabil nici nu s-a gandit la vreo eroare, exact cum am patit si eu. Nu stiu daca e bine sa scriu in topicul baiatului dar tot Disparitie e cuvantul pe care il pot numi eu.
Sunt la inceput si mi-am recrutat 17 spadasini pe care ii trimiteam la farmat. Problema e ca acum nu mai am decat 10, ceilalti 7 nu stiu unde imi sunt.

Uitandu-ma peste rapoarte
* Orasul meu
* Sethes
* alianta

* Rhogathoshy
* Sat

Unităţi atacatoare
17 17
-7
Apărător
2 2
-2
2 2
-2
Dispoziţie
52% (-3)
Putere
31% (-1)
Resurse obţinute:

*
52
*
57
*
51

Pradă de război: 160/160

Si nu prea inteleg rapoartele.
Am inteles ca satul pe care il atacasem de mai multe ori nu avea nici un luptator, insa cu siguranta cineva i-a trimis sprijin. Din cei 7 spadasini care au murit n-ar trebui sa se intoarca nici unul dar cum se face ca imi arata resurse obtinute?
Nu stiu daca resursele mi-au venit in oras

Daca dau la cazarma imi apare:
În instrucţie (0/7)
Nu există unităţi la instrucţie
7 reprezinta numarul de trupe pierdute sau ce?


mentionez ca 10 spadasini am trimis pe un alt sat (sunt in regula) si ceilalti 7 pe satul respectiv care mi-au dat de gandit
 

DeletedUser

Guest
7 e numarul de trupe pierdute.
Aveai 17 trupe minus 7 egal 10 . Este totup bine.
 

DeletedUser

Guest
tesis omul vroia sa intrebe, probabil nici nu s-a gandit la vreo eroare, exact cum am patit si eu. Nu stiu daca e bine sa scriu in topicul baiatului dar tot Disparitie e cuvantul pe care il pot numi eu.
Sunt la inceput si mi-am recrutat 17 spadasini pe care ii trimiteam la farmat. Problema e ca acum nu mai am decat 10, ceilalti 7 nu stiu unde imi sunt.

Uitandu-ma peste rapoarte
* Orasul meu
* Sethes
* alianta

* Rhogathoshy
* Sat

Unităţi atacatoare
17 17
-7
Apărător
2 2
-2
2 2
-2
Dispoziţie
52% (-3)
Putere
31% (-1)
Resurse obţinute:

*
52
*
57
*
51

Pradă de război: 160/160

Si nu prea inteleg rapoartele.
Am inteles ca satul pe care il atacasem de mai multe ori nu avea nici un luptator, insa cu siguranta cineva i-a trimis sprijin. Din cei 7 spadasini care au murit n-ar trebui sa se intoarca nici unul dar cum se face ca imi arata resurse obtinute?
Nu stiu daca resursele mi-au venit in oras

Daca dau la cazarma imi apare:
În instrucţie (0/7)
Nu există unităţi la instrucţie
7 reprezinta numarul de trupe pierdute sau ce?


mentionez ca 10 spadasini am trimis pe un alt sat (sunt in regula) si ceilalti 7 pe satul respectiv care mi-au dat de gandit

ti-ai pierdut 7 unitati in atac:
Unităţi atacatoare
17 17
-7
iar aparatorul avea doua unitati de un fel si doua de altul si le-a pierdut pe toate.

iar aici:
În instrucţie (0/7)
Nu există unităţi la instrucţie
7 reprezinta numarul de trupe pierdute sau ce?

nu inseamna numarul de unitati pierdute, ci faptul ca ai 0 comenzi de recrutare active din maximum 7 posibile la cazarma.
 

DeletedUser

Guest
disparitie puncte cercetare

ce s-a intamplat am academia la nivelu 5 si nu am puncte de cercetare....primesti 4 la fiecare nivel 4x5 e 20 am folosit 4 pt prastieri si 8 pt arcasi 8+4 e 12 puncte de ce mi-au disparut 8 puncte?
 

DeletedUser

Guest
sigur nu ai studiat si hipolitii? daca nu ai studiat atunci introdu un tichet
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus