Discutii

  • Autor subiect DeletedUser8418
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Nu am abandonat :) cand te certi cu cineva si vrei sa stai linistit si sa nu faci pe nebunul pleci :) vlad/cucubau mi-a zis atunci sa raman dar nu am vrut
 

DeletedUser16184

Guest
Dar asa invidios esti tu pe mine de incerci sa zici ca am abandonat aliante?=))))
 

DeletedUser16649

Guest
Ce aliante ai mai abandonat:))))
puţifer de Zakuya nu te las sa te iei ca poate trag o fuga pe Edessa pana la tine de nici Heracles nu te scapa:))
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser14175

Guest
Minciuna are picioare scurte :)) ce sa stie taranul ce e sofranul. V ati gasit om pe granita, fix tipul asta :))
 

DeletedUser16184

Guest
Statistica nu pusca cu cea ce zici tu...din 04.03.2018-13.03.2018 ai pierdut aproape in fiecare zi cate 1,2 orase.....pe alea din nucleul hope-ului le-am scos din calcul ca nu prea aveai ce sa faci printre ei singur, dar din 04 pana in data de 13 ti-ai luat aproape zilnic nave pe granita unde ai primit orase din partea aog-ului si orase luate din internele dinastiei.
Asa ca mai adauga niste zeci/sute de ore la cea ce ai zis mai sus.
Tinand cont ca venisem de la ei imi stiau programul :) am incercat sa-l modific in perioada in care am stat in aog dar nu am putut :) si eram victima usoara daia si luam navele alea
 

DeletedUser14175

Guest
Si tu iarasi comentezi?Vezi ca sunt pe noua lume te astept langa mine ca de dat din gura stii sa dai mereu
M am reapucat si eu de joc dupa 3 ani. Mi am gasit o parte din fostii colegi pe ro48 :)
Mai exact acum 47 de ore :))
 
Sus