Discutii

  • Autor subiect DeletedUser8418
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Buna dragilor !Vad ca aici este un fel de...prezenta :).
Eu nu am stiut unde sa postez o intrebare simpla : s-a mai dechis o lume.Dar,la cum se deschid,e greu sa i se faca subiect pe forum.Ma abtin sa comentez-poate ati vazut si voi,unele prezentari - lumi unde apare doar numele lor,atat,mai nou...nu apare nimic :) .Este normalitatea spre care...tindem ?
 

db22urs

Membru activ
Buna dragilor !Vad ca aici este un fel de...prezenta :).
Eu nu am stiut unde sa postez o intrebare simpla : s-a mai dechis o lume.Dar,la cum se deschid,e greu sa i se faca subiect pe forum.Ma abtin sa comentez-poate ati vazut si voi,unele prezentari - lumi unde apare doar numele lor,atat,mai nou...nu apare nimic :) .Este normalitatea spre care...tindem ?
acum, pe bune, chiar te mira? :) eu cred ca nu, mai degraba a resemnare e postul tau.... la ce a fost si la ce a ajuns grepolis. am dreptate? :)
 

DeletedUser14175

Guest
Gata si cu bacul waaai :)))
Ceva aliante de romani pe server strain?
 

Missis Bella

Membru activ
Am avut o mica discutie cu el, dar prefer sa joc mai ferit din motive de sanatate si fara batai de cap si obligatii fata de cineva.. Va fi o lume cu setari super , viteza 4, moral inactiv , o lume pentru cei tari cu multa adrenalina si daca si acolo se va practica atacatul in toiul noptii, mai bine dorm decat sa ma trezesc pentru un joc .
 
Sus