Discutie

  • Autor subiect DeletedUser10268
  • Data de început

DeletedUser10268

Guest
:|Sall sunt membri al aliantei FAMILIA.Tzusc a parasit alianta acum o saptamana si a refiintat Piratii lumi My.
Credeti ca tentativa asta de refacere va avea un viitor mai stralucit decat prima alianta?Vreau sa zic ca prima alianta a piratilor intrase in conflict cu majorotatea aliantelor de pe my.Si acum a doua aloanta a piratiilor,(sau cel putin intemeietorul,Tzusc)
e in conflict cu Ss-ul.Credeti ca vor ajunge macar in top 5?
 

DeletedUser9105

Guest
Sper ca da! Piratii au fost puternici o perioada si daca gandesc o tactica ii pot intrece, cred ca Tzusc s-a gandit la ceva inainte sa paraseasca familia :D. Ma intreb ce vor zice aia din SS:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10268

Guest
nu cred SS a fost o alianta puternica pe locul 1 inca de la inceput,iar dominatia lor pe nu a fost si nu este invinsa nici macar de ceii din -ET-Army,care se claseaza pe locul doi,lasandu-i pe cei din FAMILIA pe locul 3
 

DeletedUser9105

Guest
Da, SS a aparut pe locul 1 destul de tarziu. Inainte sa fie ei pe locul 1 au fost alte aliante pe acel loc: Arhanghelii, Never Walk Alone , Pufosenile, Piratii lumii my. Totusi trebuie sa recunosc ca AAMM a avut o strategie buna si uimitoare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10268

Guest
mai nou la profilul lor au adaugat pareri despre alte aliante,cum ar fi no name,the losers,A-TEAM...pana acum insa nu au emis nici o parere despre pirati.
 

DeletedUser9105

Guest
Eu am fost cucerit de SS si nu mai pot intra pe lumea aia. poti sa-mi scri ce au pus la profil?
 

DeletedUser10268

Guest
B-)The Losers o gluma de alianta
ET-Army aceeasi "Marie" cu alta palarie
No Name a fost candva
A-TEAM gluma glumelor :)))))

cam asta scrie
 

DeletedUser7784

Guest
mai nou la profilul lor au adaugat pareri despre alte aliante,cum ar fi no name,the losers,A-TEAM...pana acum insa nu au emis nici o parere despre pirati.

De ce ar trebui sa emita o parere espre ei?

Fara suparare,te-ai entuziasmat prea tare cand ai vazut ca a reaparut alianta Piratii lumi My,adevaratii pirati,cei ce au pus probleme SS-ului in trecut si au avut un cuvant de spus au disparut de mult...
 
Sus