Diploma castigatorul lumii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am vazut k pe diploma de castigator al unei lumi iti arata ca ai contribuit cu x orase si y puncte de batalie
Eu as propune sa se scrie si cu ce numar de resurse ai contribuit.
Unii cred k dak ai castigat o lume esti jucator bun si bla bla bla ...dar sunt unii care stau la adapostul unei aliante ,iar in momentul cand aceasta castiga ,primesc si ei laurii
In felul asta iti poti da seama cu cat a ajutat de fapt acea persoana si ar fi si mai multa implicare,pentru k la sfarsit se va vedea.
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrabare coroana aceea o primesc numai jucatorii care au facut toate cele 7 minuni sau toti castigatorii de lume?
 

DeletedUser1411

Guest
am si eu o intrabare coroana aceea o primesc numai jucatorii care au facut toate cele 7 minuni sau toti castigatorii de lume?


Coroana o primesc toti membrii acelei aliante care a reusit sa termine toate cele 7 minuni ale lumii.
 

DeletedUser

Guest
in momentul de fata se mai depinde si de alte chesti de exemplu eu am fost intro alianta co 2 minuni dar eu nu puteam ajuta pentru ca eram atacat de o gramada resursel ramase le foloseam pentru trupe
 

DeletedUser4000

Guest
Contra..
In etapa de construire a minunilor nu te poti baza doar sa bagi resurse intro` "minune" si doar sa speri ca o termini primul (Asta e mentalitate de ferma)!
Mai exista si jucatori axati doar sa blocheze aliantele adversare in a construi minunile, alti jucatori care sunt pe granita si blocheaza intrarea spre minune..
 

DeletedUser

Guest
Contra..
In etapa de construire a minunilor nu te poti baza doar sa bagi resurse intro` "minune" si doar sa speri ca o termini primul (Asta e mentalitate de ferma)!
Mai exista si jucatori axati doar sa blocheze aliantele adversare in a construi minunile, alti jucatori care sunt pe granita si blocheaza intrarea spre minune..


si ce legatura are ce am propus eu cu raspunsul tau?? :O:O:O:O
 

slash26ro

Membru
Contra...
Trimiterea de resurse catre minuni este conditionata de distanta pe care o parcurg negutatorii si de situatia militara: nu poti solicita unui jucator care este inconjurat de "puncte rosii" sa trimita acelasi volum de resurse ca si unul care nu are nici un atac...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus