Ding Sonerie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun ca atunci cand primesti un mesaj,se termina o cladire,primesti un raport,vine neg fenician sau cand un atac este lansat asupra ta, sa se auda un sunet .De clopotel de ex.
Aceasta ideie nu cred ca ar fi greu de implementat +ca ar ajuta mult

Cati dintre voi nu lasati grepolisul in bara si intrati peste nush cat timp.De asta zic ca o alarma ar fi foarte buna in jocurile de genul

Astept pareri Pro/contra Si argumente daca se poate
 

DeletedUser

Guest
imagineaza-ti ca suna clopotelul de 50-100 ori pe zi...intr-o saptamana ajungi la spitalul de nebuni :-s
 

DeletedUser

Guest
nu! ca mai suntem care avem cate 30 atacuri pe zi (ceva normal) si cum a spus lawar danny intr-o saptamana ajungi la nebuni.
 

DeletedUser

Guest
frate nu are nici un sens!
1: presupun ca sti ca primesti mail cand primesti un ataca sau ...... termin cladiri ......etc.
2: bro eu am vreo 20 de atacuri pe zi pe lumea pi si am doar un oras da daca mai cuceresc 1? vorba celorlanti ajungi sa turbezi X(
 

DeletedUser

Guest
mdea...deci propunerea asta e penibila...pune-ti frate windows 7 si ai acoo la ding-uri cate vrei....
 

DeletedUser

Guest
nu este o idee buna cred eu (p.s. spuneti-va frumos parerea)
 

DeletedUser9105

Guest
da dar sa fie la setari opriunea cu on si off dupa cum a zis lukyx.
 

DeletedUser7478

Guest
O idee foarte buna exact ce ne mai lipsea zeci si sute de DinG si dOnG-uri ,zilnic, la fiecare raport... ..rezultatele::-/ + X(= :-&
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus