Dezbateri privind "Jucatorul Lunii"

  • Autor subiect domnu.zamfira
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10344

Guest
Va rog, lasati concursul sa continuie!
Face parte din joc, asa ne-am obisnuit de la inceput cu el.
Nu trebuie schimbate regulile in timpul jocului!
Si nici placerea de a juca!
 

DeletedUser

Guest
Salut...In primul rand vreau sa evidentiez un lucru...desi voi fi mai rautacios...acest forum este doar pentru voi cei din echipa sau si pentru jucatori...voua nu vi se pare penibil ca in fiecare luna odmm a propus sa nu se mai tina acest concurs...in loc sa faca acel topic si sa si sa verifice daca voturile sunt valide. Inteleg ca a venit vara si nu prea mai e atata timp...dar decat de 2 ori pe luna trebe sa se ocupe special pentru un concurs...treaba de o ora...si vrea sa se scape si de asta...
Daca nu vrea sa se ocupe de asta, sa lase loc la altcineva; daca are ceva impotriva aliantei ca are in palmares toate medaliile sa fie obiectiva si sa constientizeze faptul ca in fiecare luna au fost adversari,de exemplu in ultima luna a fost cat de cat competitie.
Daca vrea tot forumul sa nu zica nimic si sa stea ea linistita sa isi caute alta slujba.


O seara placuta, voi ati avut grija sa o stricati la o intreaga lume.

T.O.Z.
 

DeletedUser

Guest
ODMM , ne subestimezi te rog frumos inchide topicul,nu doresc sa mai apara discutii.Am inteles decizia luata si nu are rost sa ne mai hazardam.
Mikero azi a primit medalia;
nu ai deschis topicul cand a trebuit;
Regulamentul a fost modificat si remodificat incat nici noi numai stim care este cel corect;
Cei doi jucatori nu si-au spus intentiile de a nu fi inclusi in acest poll cum au facuto data trecuta(luna iulie)
Noi trebuia sa fim anuntati ca sunt propuneri care sunt anulate,nu sa stii decat tu,intelegem practic ca s-a sabotat acest concurs;
Tu in calitate de moderator trebuia sa anunti ca sunt candidati care se retrag,nu sa spui ca nu se mai tine concursul;
Claritatea impotriviri de a fi candidat in acest poll in cazul lui bubulica sa mi-o spui si mie,sau este interpretabila dupa parerea ta,insa nimic concret.
Echipa nu-si doreste activitate din partea celor din JDI(ca-s aroganti) ; daca se dorea nu ne puneai sa ne punem intrebari noi intre noi,asta o putem face si pe joc.S-au facut cereri si s-a dorit ca un membru din staff sa fie cel care i-a interviul.Pe alte lumi merge numai aici nu se poate.
Pe bubulica il cunosti de pe alte lumi unde ati jucat si impreuna(vezi posturile tale mai vechi in care ai zis asta)

Ai dorit sa fi linistita sa numai ai parte de galceava,asta a fost ultima de care ai avut parte.O sa-ti implinim visul si o sa te lasam sa moderezi ce vrei tu.Nu ne trata ca pe niste idioti care nu vad si nu-si dau seama de ce se intampla.

Cu asta am incheiat si te rog frumos sa inchizi acest topic.
Spor la moderat si sper sa ai parte de linistea pe care ti-ai dorito.Gata cu galceava.
Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Odmm a facut tot ce-a fost necesar pentru buna organizare a acestui eveniment. Din pacate e adevarat ca regulamentul s-a schimbat de foarte multe ori. Intocmai fiindca nu s-au putut sub nici o forma gasi o modalitate de organizare care sa fie pe placul tuturor. Cu alte ocazii am si "fortat" jucatori in a face parte din poll-uri, dar totul are o limita. Faceti absolut cum doriti cu activitatea voastra pe forum, insa noi nu vom continua aceasta competitie.

Si nu a spus nimeni ca sunteti aroganti. Nimeni din aceasta echipa cel putin.

Cat despre interviuri, au ajuns astfel de cereri si la noi si chiar o sa facem si interviuri (ca si o coincidenta, urma doar sa postam unul). Cea mai ciudata a fost dorinta unora de a le face eu, care sincer, la asta nu ma pricep. Poate ca am sa va fac si eu unul. Sa vad si eu despre ce "aroganta" ar trebui sa vorbim :p

Subiectul, ai dreptate, ar putea deca fi inchis.
Distractie placuta in continuare,
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus