Deschiderea lumii Alpha

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Vreti sa continuam in ritmul acesta ? Cineva trebuia sa ia o initiativa , daca nu eu altcineva , si asa mai departe . Dragi jucatori , dragi lideri de aliante , dragi personalitati ale lumii DAU UN APEL CATREEORICE JUCATOR , impreuna PUTEM INVINGE, ,,,Trebuie sa fim ascultati!''''''

Haideti sa aratam ca putem si impreuna sa reusim . Facetiva simtita prezenta , ridicati steaguri inalte si haideti sa ne cerem dreptul! Dreptul de a decide !

Vreti sa mai existam ?

Multumesc pt sustinere : bogdanlmn , dani.x,edy4valy , hightlander ,....
 

DeletedUser

Guest
Vreti sa continuam in ritmul acesta ? Cineva trebuia sa ia o initiativa , daca nu eu altcineva , si asa mai departe . Dragi jucatori , dragi lideri de aliante , dragi personalitati ale lumii DAU UN APEL CATREEORICE JUCATOR , impreuna PUTEM INVINGE, ,,,Trebuie sa fim ascultati!''''''

Haideti sa aratam ca putem si impreuna sa reusim . Facetiva simtita prezenta , ridicati steaguri inalte si haideti sa ne cerem dreptul! Dreptul de a decide !


Vreti sa mai existam ?

Multumesc pt sustinere : bogdanlmn , dani.x,edy4valy , hightlander ,....

Imi pare rau domn'le dar ai fost informat gresit ...n o sa merg in lumea alpha ...inceteaza sa pacalesti poporu cu tembelizoru
 

DeletedUser

Guest
Multumim pentru interesul acordat acestui joc, insa imi pare rau dar deschiderea inscrierilor nu e o optiune.

Distractie placuta in continuare!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus